2

Pubg mobile Facebook bağlantı
Pubg Mobile 'ın Facebook bağlantısıyla ilgili oldukça sorunlu olduğunu farkettiniz mi? Bu yazıda sizlere insanların yaşadığı Facebook sorunuyla ilgili bir bir bilgi vermek istiyorum. Pubg Mobile Facebook Hesabı nasıl değiştirilir?

Yöntem sizi oldukça zorlayabilir, basit göründüğüne bakmayın. Amaç Pubg Mobile'ın bağlı olduğu bir Facebook hesabından bağını koparıp başka bir Facebook hesabına bağlamak. Gelin deneyelim.

Pubg Mobile Facebook Hesabı Değiştirme

Bunun için internette uzun bir araştırma yapıp yabancı dilde bir öneri buldum sizinle hemen paylaşayım. 
Pubg mobile facebook hesap değiştirme

1. Ayarlara gidin. Burada yukarda bağlı olduğunuz hesapları görebilirsiniz. Bunlardan birisi Facebook olmalı. 
2. Genel sekmesinde sol alt kısımda çıkış butonuna basın.
3. Şimdi tekrar giriş ekranındasınız. 
4. Facebook ile bağlanın.

Şimdi buraya dikkat edin. Başka oyunlardan edindiğim Facebook bağlantı sıkıntılarını sizlerle paylaşıyorum. 

Eğer tekrar Facebook hesabınızla bağlanmaya çalıştığınızda sizi aynı hesaba bağlıyorsa telefonunuzdan Facebook uygulamasından ve de tarayıcıdan çıkış yapın. Yukarıdaki maddeleri bir daha deneyin. 

Yukarıdaki yöntem işe yaramadı hala aynı hesapla mı bağlanıyorsun? O halde Facebook üzerinden izin verdiğin Pubg Mobile uygulamasını kaldır. Bunu yapmadan öne hesabını başka bir yere bağla. Örneğin görselde gördüğünüz üzere benimki Google Play ve Twitter'a bağlı. Bundan sonra yukarıdaki adımları bir kez daha dene. 

Bu yöntemler işe yarayacaktır. Sıkıntı yaşayanlar bir yorumla derdini paylaşabilir. Bilgim varsa yardımcı olurum. 

Yorum Gönder

  1. Kolay gelsin . Dün mobil pubg hesabımı güvenliği için bir facebook hesabı açıp bağladım. Ancak bugün facebook hesabım anlamsız bişekilde kapatıldı ve pubg hesabı ma giriş yapamıyorum ne yapmam gerekiyor yardımcı olurmusunuz?

    YanıtlaSil
    Yanıtlar
    1. Facebook hesabını geri almayı dene. Belki sadece oyun için açtıysan kapatılmıştır. Facebook bunu hoş görmüyor. Eğer Facebook hesabını geri açtırabilirsen biraz aktif kullanmayı unutma

      Sil

Lütfen saygı çerçevesinde yorumlar yapalım. Ayrıca gereksiz yorumlar yayınlanmaz.

 
Top