Mobil Oyun Oynamak İçin En İyi Telefonlar

Aralık ayı için Antutu akıllarına göre bir liste yapıldı ve en iyi telefonlar ortaya çıktı. En iyi telefonlar elbette oyun oynamak için de en ideal telefon manasına geliyor. Sadece oyun oynanacak cihazlarda ilaveten daha iyi ses ve bir çoğunda daha iyi bir ekran donanımı yer alıyor. Lakin bu listedeki diğer cihazlar da en yüksek performansı sergiledikleri için mobil oyun oynamak da en iyi şekilde mümkün oluyor.

Mobil oyun oynamak için en iyi cihazlar

Liste Antutu skorları baz alır. Listeye baktığımız zaman Huawei cihazların oldukça popüler ve güçlü olduğunu görüyoruz. Bu listeyle birlikte Kirin 980 sahibi cihazların mobil oyun için biçilmiş kaftan olduğunu gösteriyor. Yani Snapdragona muhtaç değilsiniz. İşte o liste ;

Aralık 2018 en iyi telefonlar

En iyi mobil oyun telefonları antutu

Numbia Red Magic Mars listenin başında yer alan bir Snapdragon 845li cihaz. 
Sonraki 4 cihaz da Huawei arkasına ait. Bu da markanın başarısını ve mobil oyun için ne kadar iyi bir seçenek olduğunu gösteriyor.
Bir sonraki cihaz yine ZTE markasına ait. 7. Sırada Xiaomi 'nin Black Shark Helo, Mobil oyun telefonu modeli bulunuyor. Daha önceki aylarda bu cihaz liderliğe oynuyordu. 9. Sırada da bir önceki model Black Shark modeli yer alıyor. O da bir mobil oyun telefonu olarak karşımıza çıkmıştı. 
Hem günlük kullanımınız için hem de mobil oyun oynamak için yukarıdaki telefonları gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. 
Ayrıca mobil oyun için telefon kıyaslama yanımıza bakınız. 

Yorum Gönder

0 Yorumlar