Breaking Bad Mobil Oyunu Yakında Bizlerle


Bir zamanların fırtınalar estiren, dizi dünyasına şekil veren Breaking Bad'i çok mu özlediniz? Zira 2013'ten bu yana herkes özlem çekiyor. Bir çoğumuz, özellikle mobil oyun sevenler için hasret bitiyor. Breaking Bad Criminal Elements mobil oyun geliyor.

Yapımcı ve yayıncı kim? 

Sony ve FTX Games, Breaking Bad’in konu alınacağı bir mobil oyunun geleceğinin sinyalini verdi. Breaking Bad: Criminal Elements olarak adlandırılan oyun hem iOS hem de Android cihazlar için oynanabilir olacak.

Breaking Bad Mobil oyun karakterler 

Ücretsiz oynanabilecek Breaking Bad Criminal Elements oyununu Plamee geliştirecek. Yayıncılığından ise FTX Games sorumlu olacak. Walter White, Jesse Pinkman, Gus Fring, Saul Goodman ve Mike Ehrmantraut gibi dizinin efsane karakterleri oyuna dahil edilecek.
Breaking Bad Criminal Elements

Breaking Bad Criminal Elements mobil oyun türü 

Breaking Bad: Criminal Elements’in strateji oyunu olacağı dışında birşey açıklanmış değil.  Breaking Bad Criminal Elements strateji oyunuyla ilgili yayınlanan videoda 2019'da çıkacağı söylenmiş. Ayrıca Walter White 'ın önümdeki tabloda da  günümüz mobil oyunlarına benzeyen bir köy, şehir tasarımı bulunuyor. Bu görüntüye bakacak olursak merkez geliştirme ve strateji yapma oyunlarına benziyor diyebiliriz. Narcos gibi, fantastik örneği Clash of Kings, modern örneği War Planet Online gibi bir oyuna benzetmemek elde değil. Detaylar geldiği zaman elbette yayınlayacağız.


Yorum Gönder

0 Yorumlar