Asphalt 9 Legends 2. Güncelleme Detayları Neler?

Gameloft'un efsane son oyunlarından birisi Asphalt 9 Legends ikinci güncellemesini alıyor. Bu güncellemede sizi neler bekliyor? İşte tüm detaylar haberimizde.
Asphalt 9 Legends

Asphalt 9 Legends 2. Güncellemesi Yayında
Gameloft, mobil yarış oyunu Asphalt’ın tüm mobil platformlarda tecrübe edilebilen son oyunu Asphalt 9: Legends’ın ikinci güncellemesini resmen açıkladı.

Gameloft,  yarış oyunu serisi Asphalt’ın tüm mobil platformlarda oynanabilen son oyunu Asphalt 9: Legends’ın ikinci güncellemesini duyurdu. Bu yükseltmede, oyuncuları yeni araçlar, yeni zorlu seviyeler ve yeni çok oyunculu mod kuralları bekliyor. Bununla birlikte yeni çıkan iOS cihazlara özel 60 fps desteğiyle daha iyi görüntü elde edilebilir.
Asphalt 9 Legends

⦁ Bugatti Chiron Lansman Etkinliği: Bugatti Chiron Özel Etkinliği, Asphalt 9: Legends’ın en hızlı ve en güçlü aracını oyuncuların deneyimine sunuyor. Her gün çok zor ama ödüllendirici yeni mücadelelerle oyuncular, bu efsanevi son model arabayı alma şansına sahip olacak!
⦁ Akım Modu: Yeni oyun modu, oyuncuların nitro çubuğunu önlerindeki rakibi takip ettikleri esnada aktif etmelerini sağlayarak, harika bir strateji yapma imkanı sunuyor.
Asphalt 9 Legends

⦁ Yeni Çok Oyunculu Mod Kuralları: “Saf dışı yok”, “Derece puanı düşüşü yok” ve diğer deneysel kurallarla eşsiz çok oyunculu sezonları rekabeti daha da artıyor.
⦁ Dört Yeni Hız Canavarı: SIN R1 550, Genty Akylone, Maserati Alfieri ve McLaren 570s Cabrio çok yakında yollarda; bu araçları da açabilirsiniz.

Asphalt 9: Legends’I App Store, Google Play, ve Microsoft Store üzerinden indirebilirsiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar