0

Bir çok mobil ve PC oyunuyla oyuncunun gönlüne oynayan Nexon yeni oyunları hakkında bir çok detay verdi. Nexon 'un yeni oyunlarını merak edenler için bir kaç detay verelim istedik.

Nexon; yaptığı açıklamada Pamuk Prenses, Sindirella, 3 Küçük Domuzcuk, Alice Harikalar Diyarında ve daha pek çok masalı SINoALICE‘de hayata geçirmeyi düşünüyor. Fantezi, RPG oyunu olarak piyasaya çıkacak olan SINoALICE; Square Enix ve Pokelabo tarafından yazılıyor. Nexon tarafından oyunculara sunulavak oyun IOS ve Android için çıkış yapacak. Şirketler, Nexon’un Pokelabo ile SINoALICE’ın mobil cihazlara dünya çapında dağıtımı adına bir anlaşma yaptığını da ekledi. Bu durumda ülkemizde de yayınlanacak.

Bilimdik peri masallarının karanlık fantezi dünyası ile yeniden kurgulanacak hali olan SINoALICE, NieR: Automata‘nın yaratıcı direktörü Yoko Taro‘dan fikir alarak yapılıyor. Oyunumuz birkaç klasik peri masalı karakterini bir araya getirecek, yabancı topraklarda gezip amansız düşmanlara karşı mücadele verecek ve bulmacaları çözerek kendilerini yaratan kişileri yeniden hayata döndürecek. Önümüzdeki haftalarda oyun hakkında daha detaylı bilgiler gelecek. Çıkış tarihi ve oynanışla ilgili bilgileri vereceğiz.

Yorum Gönder

Lütfen saygı çerçevesinde yorumlar yapalım. Ayrıca gereksiz yorumlar yayınlanmaz.

 
Top