0

Telltale Games 'in çalışanların işten çıkarmasını sonrasında sevenleri Walking Dead 'in mobil oyununun ne olacağını merak ediyordu. Merakınız son bulabilir. İşte gelen açıklama;

Walking Dead mobil oyununun son durumunun ne olacağına dair soru işaretleri için beklenen cevap kısa sürede geldi.

Telltale Games‘in aniden çalışanlarının çoğunu işten çıkarmasının akabinde akıllara gelen ilk sorulardan birisi de, son sezonu hala süren The Walking Dead mobil oyununun durumunun ne olacağıydı. Telltale sezonun tamamlanması için elinden geleni yapacağını açıkladı ve şirkete umduğu yardım eli de uzandı.

Yardım, The Walking Dead‘in tabiri caizse “fikir sahibinden” geldi. Zombi macerasını çizgi roman olarak başlatan Robert Kirkman‘ın stüdyosu Skybound Games, mobil oyunun son sezonunun bitmesi için Telltale’in çekirdek kadrosuyla birlikte ter dökecek.

Konuya ilişkin detaylar henüz tam olarak ortaya çıkmamış olsa da, Kirkman New York Comic-Con kapsamında düzenlenen bir panelde yaptığı konuşmada, “Aynı yıl içinde hem Andrew Lincoln hem de Clementine’i kaybedemeyiz” ifadelerine yer verdi.

Skybound başından beri The Walking Dead mobile katkı sağlıyor
Skybound, Telltale Games’in The Walking Dead oyununun gelişim aşamalarına en baştan bu yana destek veriyor. Bu nedenle stüdyonun bu durumda devreye girmesine çok da garip bakmamak gerekiyor. Bu bir nezaket örneği ya da hayranlar saygı için gerekli görülmüş bir zoraki durum olarak algılanabilir. İşin iyi tarafı ise isteyenlerin sezonu tamamlayabilecek olmaları.

Yorum Gönder

Lütfen saygı çerçevesinde yorumlar yapalım. Ayrıca gereksiz yorumlar yayınlanmaz.

 
Top