Fetih'te Son Güncelleme Kurban Bayramı

Fetih: Taht Savaşları oyununda bakım sonrası oyuna yeni içerikler eklendi. Bu içeriklere yakından bakacağız. Fetih: Taht Savaşları, telefonda oynanan mobil bir gerçek zamanlı strateji oyunudur.


Bugün yapılan bakımdan sonra Fetih'te herhangi bir değişiklik gözünüze çarptı mı? Değişikliklere beraber bakalım:

☆ Kurban Bayramı etkinliği! [Etkinlikler > Kurban Bayramı] kısmına giderek detayları öğrenebilirsiniz. Kurban Bayramınız mübarek olsun!
☆ Ekipmanlar için yeni mücevherler: Savaş Beyi Mücevherleri. Bu mücevherleri, Krallık İstilası, Kale Müsabakası ve Egemenlik Savaşı'ndan elde edebilirsiniz!
☆ Kanka Sandıkları'nın içerikleri 3'e katlandı! Fakat, günlük sandık gönderme ve alma limiti 10'a düşürüldü.
☆ [Ücretsiz dilek] bu eşyayı artık çantanızda kullanmak yerine, çeşme binasında kullanabileceksiniz. (Çeşme de göreceğin o küçük sembol Altın değil; dilek sembolü. Hemen panik yapma hani :P)
☆ Facebook paylaşımlarından elde edebileceğiniz yeni Şehir Görünümü! Facebook'ta paylaşım yaparak ya da günlük Facebook görevini tamamlayarak El Ele (Kalıcı) Şehir görünümü kupon parçası elde edebilirsiniz. Kupon parçaları, çantanıza tanımlanır.
☆Yıldönümü etkinliğinden kalan Neşeli Kekler'i, Pazar'da Elmas ile takas edebilirsin.

Değişiklikleri tecrübe etmek için hemen Fetih oyna!

#FetihBazı oyuncular etkinlikleri ve değişiklikleri göremediklerinden şikayet ediyor. Arkadaşlar oyuna güncelleme geldi mi? Geldiyse kontrol ediniz. Daha sonra bu etkinlikleri görebilirsiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar