0

Fetih: Taht Savaşları oyununda bakım sonrası oyuna yeni içerikler eklendi. Bu içeriklere yakından bakacağız. Fetih: Taht Savaşları, telefonda oynanan mobil bir gerçek zamanlı strateji oyunudur.


Bugün yapılan bakımdan sonra Fetih'te herhangi bir değişiklik gözünüze çarptı mı? Değişikliklere beraber bakalım:

☆ Kurban Bayramı etkinliği! [Etkinlikler > Kurban Bayramı] kısmına giderek detayları öğrenebilirsiniz. Kurban Bayramınız mübarek olsun!
☆ Ekipmanlar için yeni mücevherler: Savaş Beyi Mücevherleri. Bu mücevherleri, Krallık İstilası, Kale Müsabakası ve Egemenlik Savaşı'ndan elde edebilirsiniz!
☆ Kanka Sandıkları'nın içerikleri 3'e katlandı! Fakat, günlük sandık gönderme ve alma limiti 10'a düşürüldü.
☆ [Ücretsiz dilek] bu eşyayı artık çantanızda kullanmak yerine, çeşme binasında kullanabileceksiniz. (Çeşme de göreceğin o küçük sembol Altın değil; dilek sembolü. Hemen panik yapma hani :P)
☆ Facebook paylaşımlarından elde edebileceğiniz yeni Şehir Görünümü! Facebook'ta paylaşım yaparak ya da günlük Facebook görevini tamamlayarak El Ele (Kalıcı) Şehir görünümü kupon parçası elde edebilirsiniz. Kupon parçaları, çantanıza tanımlanır.
☆Yıldönümü etkinliğinden kalan Neşeli Kekler'i, Pazar'da Elmas ile takas edebilirsin.

Değişiklikleri tecrübe etmek için hemen Fetih oyna!

#FetihBazı oyuncular etkinlikleri ve değişiklikleri göremediklerinden şikayet ediyor. Arkadaşlar oyuna güncelleme geldi mi? Geldiyse kontrol ediniz. Daha sonra bu etkinlikleri görebilirsiniz.

Yorum Gönder

Lütfen saygı çerçevesinde yorumlar yapalım. Ayrıca gereksiz yorumlar yayınlanmaz.

 
Top