0

Fetih Taht Savaşları'nda yeni ve sınırlı sayıda oyuncunun katılabileceği bir etkinlik başlıyor. Şu an başvurular açık. Geç kalmamak için hemen başvurabilirsiniz. Elbette başvuru şartlarını karşılıyorsanız. Egemenlik Savaşı etkinliği Bütün sunucuları ve bu sunucuları dahil loncalar arasında her loncadan 15 kişi olmak suretiyle gerçekleşecektir. İşte diğer detaylar,

Egemenlik Savaşı yakında başlıyor!

Sınırlı katılımcılar ile en iyi oyuncular için bir savaş... Tüm sunucularda ve tüm loncalar arasında...

Egemenlik Savaşı için kayıtlar her zaman etkinlikten 3 gün önce açılır. Şu an açık! Katılım sınırlı, şimdiden yerini ayır!

Egemenlik Savaşı'nın ilk turu 11 Ağustos 11:00 (GMT + 0) itibariyle başlayacak ve 4 saat sürecek.

Etkinlik Kuralları:
1. Bu etkinliğe kaydolmak için Şehrin 30 veya daha yüksek olmalıdır.
2. Bu etkinliğe her loncadan 15 oyuncuya kadar bir limitle; maksimum 240 oyuncu katılabilir.
3. Bu etkinliğe kaydolman için Gemi Biletleri'ne ihtiyacın var. Paketlerden alınabilirler. Etkinlikten çekilirsen, biletler sana iade edilir.
4. Etkinlik başladıktan sonra kayıtlı oyuncular Savaş topraklarına girebilirler.
5. Egemenlik Savaşı 4 saat sürer. Savaş topraklarından istediğin zaman ayrılabilirsin fakat etkinliğin aynı turunda tekrar giremezsin.
6. Egemenlik Savaşı katılımcıları rastgele bir bölüğe atanacaklar. Bu şekilde, aynı lonca üyeleri bu etkinlikte düşman olabilir.
7. Savaş topraklarında her bölüğün en yüksek Kudretli beş üyesi bir Savaş Komutanı olacak. Savaş Komutanları her 10 dakikada bir güncellenir ve koalisyon kurma hakkına sahiptir.
8. En yüksek Bölük Puanına sahip bölüğün tüm üyeleri ödülleri alacak ve bu bölükte en yüksek puan alan oyuncu Hünkarlık ünvanını elde edecektir. Hünkar, Krallıklara ünvan ve oyunculara Dünya Kışlalarını atayabilir.

Daha fazla etkinlik detayları için: [Etkinlikler] > [Egemenlik Savaşı]

Hünkar olmak ister misin? Gel ve taht için savaş!

#Fetih #EgemenlikSavaşı

Yorum Gönder

Lütfen saygı çerçevesinde yorumlar yapalım. Ayrıca gereksiz yorumlar yayınlanmaz.

 
Top