0

Mobil oyun dünyasında son zamanlarda milletler özel oyunların çok tuttuğu bir gerçek. Bazıları alakası olmadığı halde sırf bir milleti etkilemek için oyuna o millete özgü bir isim bile verebiliyor. Muhteşem Sultan isimli bu oyun hem alakalı hem de özgün. Oyundan kısaca bahsedelim. Sizler için ayrıca oyunu tanıtan bir video da hazırladım.
Vezirlerinizi geliştirin
Muhteşem Sultan strateji oyunu olarak karşımıza çıkıyor ama herşey savaştan ibaret değil. Ayrıca kendi bilgi ve birbirinizi geliştirmeniz yanında ayrıca vezirlerinizi paşalarınızı ve daha bir çok yöneticinizi de geliştirmeniz gerekiyor. Bu şekilde daha güçlü olabiliyorsunuz.
Diploması yapın
Stratejimizi yanında diplomasinizi de geliştirmek zorundasınız. Oyun bütün oyuncuları bir çok kriter bakımından sıraya sokuyor. Bu şekilde kendinizi test edebilirsiniz.
Harem kurun
Oyun sözde istanbul içinde geçiyor. Burada binalarınız bulunuyor. Ayrıca bu binalardan bir sürü yönetim işini halletmemiz mümkün. Asker basma, devlet işleriyle ilgilenme ve elbette harem. Oyunun reklamlarında harem kurma ile ilgili detaylara dikkat çekilmesi beni pek şaşırtmadı.
Videoyu izleyin
Oyun hakkında detaylı bilgi almak ve Muhteşem Sultan yani sizi yakından görmek için sizin için hazırladığım videoyu izleyebilirsiniz.

Yorum Gönder

Lütfen saygı çerçevesinde yorumlar yapalım. Ayrıca gereksiz yorumlar yayınlanmaz.

 
Top