0

Fetih Taht Savaşları gibi strateji oyunlarında en son açılan krallık en yeni olduğundan ve buradaki oyuncular daha yeni başladığından eski Krallıkta oynanayanlar, bu krallıklardan geçiş yapmak isteyebiliyor. Sizde oyuna sıfırdan başlamak için bu yöntemi izlemek isteyebilirsiniz. Eğer öyle düşünüyorsanız Fetih Taht Savaşları yönetiminden gelen yeni krallık açılışları ile ilgili açıklamayı mutlaka okuyun.

Günaydınlar,

Birçok oyuncumuzun K38'i veya daha sonraki krallıkları beklediğinin farkındayız. Siz bu değerli oyuncularımız için aşağıdaki açıklamayı yapma gereği duyduk:

Krallık açılışları bugüne kadar hiçbir şekilde belirli bir periyot halinde açılmamıştır ve açılmayacaktır. Lütfen bu konu hakkında tahmin yürütmekten kaçınınız. Krallık açılışları, geliştirici ekibimizin bazı etmenleri göz önüne alarak yeni bir krallık ihtiyacı olduğunu düşünmesiyle gerçekleşmektedir. Buna bağlı olarak yeni krallık duyuruları sosyal medya hesaplarımızdan anlık olarak paylaşılmaktadır. Haliyle, krallık açılışlarını önceden duyurabilmek veya bu konuda net bir tarih verebilmek; ayrıca tahmini bir tarih yürütebilmek mümkün değildir. Buna ek olarak bir tahmin yürütüp, bir önceki krallıkta; yeni krallık için hazırlık yapmaya başlamak yine sizin sorumluluğunuzdadır.

Bu konuya anlayış göstermenizi rica eder, iyi oyunlar dileriz!

Oyuncular yeni krallığın açılışını bekleyebilirler ama ne zaman açılacağı konusunda oyun yöneticileri de net bilgi veremiyor. Bu açıdan bütün sorumluluk sizdedir.

Yorum Gönder

Lütfen saygı çerçevesinde yorumlar yapalım. Ayrıca gereksiz yorumlar yayınlanmaz.

 
Top