Fetih Taht Savaşları'nda Ramazan Bayramı Etkinliği

Clash of Kings gibi Fetih Taht Savaşları oyununda da Ramazan'a özel bir etkinlik düzenlendi. Bu etkinlikte size kaynak ve bir çok değerli eşya kazandıracak toplamalar yapabilirsiniz.

Ramazan Bayramı, Ramazan'ın sonunda ve tüm dünyada Müslümanlar tarafından kutlanır. Bu günde Müslümanlar en güzel giysilerini giyecek, arkadaşlarını ve akrabalarını ziyaret edecek, birbirlerine hediye verecek ve bayramlarını kutlayacaklar. Barış ve neşe dolu bir gün!

Bu bayramda Fetih'te sizler için bir etkinlik hazırladık! Hayırlı Bayramlar!

Etkinlik Süresi: 15 Haziran, 00:00 - 18 Haziran, 23:59 (GMT + 0)

1. Günlük Giriş Ödülleri
Etkinlik süresince, Fetih: Taht Savaşları'na giriş yap ve ödül kazan! Ödüller oldukça harika, onları kaçırma!

2. Ferahlatıcı Meyve Suyu
Etkinlik süresince, [Mango Suyu] kazanma şansı için birliklerini Kereste Fabrikalarına, Çiftliklere ve Madenlere gönder.

3. Tatlı Düşkünlüğü
Etkinlik süresince, [Çikolatalı Kurabiye] kazanma şansı için Asileri alt et.

4. Ramazan Bayramı Paketi
Etkinlik süresince, Paket Mağazasında bir Ramazan Bayramı Paketi mevcut olacak! Bu büyük fırsatı kaçırma!Fetih Taht Savaşları'yla ilgili bu etkinlikte benim yorumum ise şu şekilde, aslına bakarsanız daha büyük ödüllü ve büyük kapsamlı bir etkinlik düzenlenebilirdi. Çünkü özellikle Arap dünyasına hitap eden Fetih Taht Savaşları için Ramazan Bayramı'nın daha derin bir anlamı olmalı. Fakat klasik bir etkinlikten öteye geçememiş, bunun en önemli sebebini ise maddi kaygılar olarak görüyorum. Eli avcu açık bir oyun olsaydı, bizim için daha büyük önemi olan Ramazan Bayramı'nda daha kapsamlı bir etkinlik düzenlerlerdi.

Yorum Gönder

0 Yorumlar