0

Güncellemelere hız kesmeden devam eden Clash of Kings bir sonraki güncellemenin notlarını duyurdu. Yine bilindik özellikler var. Bazı özelliklerin seviye sınırı yükseltildi. (kimse yetişemesin) bazı arayüz düzenlemeleri yapıldı. Bildirilen tam notlar aşağıdaki gibi.

[Yeni Güncelleme 3.39.0]
🎁Günlük Aktif Ödül Değişimi
- Ödüller %300 artırıldı ve nadir ögeler eklendi.
- Günlük puanlar toplanarak haftalık puanları oluşturacak. Gereksinim karşılandığında lordlar super çekilişi çalıştırabilecek.
- Yeni öge eklendi: Hızlı Tamamlama Kartı, bu kart ile günlük görevleri hızlıca tamamlayabilirsiniz.

⏫Eklenenler:
- Mezarlığın MAKS Seviyesi 20’ye ve Hapishanenin MAKS seviyesi 25’e yükseltildi.

✨Savaş Alanı hızlı erişimi Işınlanma Geçidi’nde:
- Hızlı erişim: Işınlanma Geçidi ana arayüzde belirdi. Lordlar savaş alanı etkinliklerine bu hızlı erişim sayesinde hemen girebilirler.

⚔️Askeri Rütbe arayüzü optimize edildi:
- Askeri Rütbe arayüzü görüntüsü, İlerleme Çubuğuna optimize edildi. Bu sayede daha kolay anlaşılıyor ve Lordların kontrol etmesi daha kolay oluyor.

Clash of Kings daha önce Karakter Mirası diye bir özellik duyurmuştu. Oyuna 30 günden fazladır gitmeyenler için iki seçenek karşımıza çıkıyordu. Birincisi tıpkı yeni bir oyuncu gibi indirimlerden ve giriş ödüllerinde faydalanmak diğeri de en yeni krallığa ışınlanma. Bende bunu görünce hesaba girdim. İki seçenek de karşıma çıkmadı. Bununla ilgili bir çok kez yazdım. Otun içinden Facebook üzerinden bildirimler bulundum. Lakin dönüş yapan olmadı. Facebook moderatörü konuyu oyun içinden iletmek gerektiğini söyledi ama dönüş yok. Müşteri temsilciliği hala berbat ve hatalı bir özellik duyurdular. Bende oyunu yüklediğim gibi geri sildim.

Buradan duyurulur. İstediğiniz kadar seviye atların. Ana kale seviyesinin üst limitini çıkarın. Bu şekilde kesinlikle başarı gelmeyecektir. Yukarıdaki notlara baktığınız zaman bu seviye şiirlerini arttırmanın tek amacı insanların daha fazla para harcaması. Bunu oynayarak görebilirsiniz.

Yorum Gönder

Lütfen saygı çerçevesinde yorumlar yapalım. Ayrıca gereksiz yorumlar yayınlanmaz.

 
Top