The Walking Dead No Man's Land Tanıtım Video

The Walking Dead serisinin hayranları bu oyuna bayılacak çünkü dizinin son sezonlarında ve son bölümlerinde kimler varsa hepsi burada. Bu da yetmiyor, dizinin bölümlerini size oynatıyor. Oyunu öyle bir hazırlamışlar ki 8. sezon 3. bölümü bu oyunda siz de yaşayabilirsiniz. Elbette oyun farkıyla.

The Walking Dead No Man's Land oyununda elbette zorlandığım kısımlar oldu. Hatta çok zor bölümler bulunuyor. Ama vazgeçmeyerek kendinizi güçlendirir ve daha çok hayatta kalanı gruba dahil ederseniz daha zevkli bir The Walking Dead No Man's Land deneyimi yaşarsınız.

Oyun temelde bir üssü geliştirmenizle alakalı. Bu üste ayrıca dışarıdan bulduğunuz hayatta kalanları kendinize dahil ediyor ve onları eğitiyorsunuz. Bu hayatta kalanların ayrıca eşya kısımları da mevcut. Daha güçlü silahları savaşlardan düşürüp hayatta kalanlara verebilirsiniz.

Hayatta kalanların kendine göre özellikleri bulunuyor ve buna göre de strateji yapabiliyorsunuz. Dizinin içinden oyuncuları da savaş grubunuza dahil edip daha eğlenceli bir oyunu karşınıza getirebilirsiniz. Daha fazlası için videomu izleyebilirsiniz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar