0

Pubg Mobile'dan sonra şimdi de Rules of Survival bir tasarım yarışması düzenledi. Bu tür etkinlikler oyuncuyu oyuna dahil etmek için oldukça etkili oluyor. Pubg Mobile kıyafet tasarımı yarışması başlatmıştı. Rules of Survival ise silah tasarımı yarışması başlattı. Nasıl olacak emin değiliz. Silah üstüne CS Go gibi yapıştırma boyama gibi mi yoksa silah şekil şemali mi belirlenecek.

Rules of Survival yarışmaya katılım için bir kaç şart koymuş. Sizin için çevirisini yapayım.

1. Tasarımını kesinlikle özgün ve size ait olmalı. Kopyalar veya var olan silahlar kabul edilmiyor.
2. Oyun içi oyuncu bilgilerinizi de tasarımınızla birlikte yollamalısınız.
3. Tasarımınızla her açıdan göndermelisiniz. Oyuna dahil edileceği için nasıl bir silah olduğu görülmeli.
4. Tasarımınızla açıklamalısınız. Hangi mermiyi kullanır, nasıl ateş eder, özellikleri nelerdir?

Seçilen silahlar için ödüller şu şekilde; altın değerinde 10 silah için 800 elmas bu 10 tasarımı yapan oyunculara gönderilecek. Gümüş değerinde 10 tasarım için ise 500 elmas gönderilecek. Rastgele 10 katılımcıya ise 100 er elmas gönderilecek.

Tasarımlarınız https://rulesofsurvival.16163.com/thread-295943-1-1.html bu bağlantıya kaydediniz. Ayrıca bu bağlantıda yapılan paylaşımları görebilirsiniz.

Orjinal paylaşım

Survivors, have you ever dreamed of having your creations added to a game? 😊 Well, it's time for you to design your best weapon idea and get huge rewards! 😵 Join us on our forum for more details 👉 https://rulesofsurvival.16163.com/thread-295943-1-1.html

Yorum Gönder

Lütfen saygı çerçevesinde yorumlar yapalım. Ayrıca gereksiz yorumlar yayınlanmaz.

 
Top