0

Son zamanlarda moda oldu. Oyunlar oyunculara ödül vererek kendileri için birşeyler tasarlamasını istiyor. Kimi tshirt, kimisi oyunla ilgili video kimisi bir kaç güzel cümle. Pubg Mobile'da bu dünyaya katıldı. Oyunculardan kendileri için oyun içinde kullanılmak üzere kostüm tasarlamalarını istiyor. Bu yarışmaya nasıl katılacaksınız adım adım anlatıyoruz.

Yarışmaya katılanlar mail yoluyla yapılacak. İlk önce mailin konu kısmına tamamen aşağıda yazdığımız yazın. Yanına birşeyler ekleyebilirsiniz.

PUBG MOBILE Outfit Design Competition Submission

İkinci olarak mailleriniz şu adrese gönderilecek;

PUBGMOBILE_Community@tencentgames.com

Etkinlik 4 Haziran'a kadar sürecek. Mailinizin içeriğinde oyun içi adınız, yaşadığınız ülke, oyun hesap numarası (ID), tasarımlarınız (jpeg formatında olmalı, 1000x1000 Pixel boyutunu geçmemeli ayrıca 3mb dosya boyutunu da geçmemeli), siz yapmış olmalısınız (alıntı, çalıntı, daha önce kullanılmış olmaz).

Yarışmaya katılanların eserlerini Pubg Mobile sanat ekibi değerlendirecek. Ayrıca seçilenler Facebook sayfasında kullanıcıların oyuna sunulacak.

Peki ödüller ne? Birinci olan kendi tasarımını yanında 2. ve 3. olanların çizimlerini de oyun içinden alırken oyun içi para da kazanacak. 2. olan 3. olanın çizimim oyun içinde elde edecek. Ayrıca oyun içi para kazanacak. Üçüncü olan kendi çizimim kazanacak ve oyun içi para kazanacak. 4-10 arasında olanlar ise oyun içi para alacak.

Katılmak için yukarıda anlattıklarımı uygulayın.

Yorum Gönder

Lütfen saygı çerçevesinde yorumlar yapalım. Ayrıca gereksiz yorumlar yayınlanmaz.

 
Top