0

Onemt, Revenge of Sultans ile bildiğimiz ve popüler olan bir mobil oyun şirketi ve şimdi Türklere hitap eden aynı tarzda birmoyunla tekrar karşımıza çıkıyor. Resmi internet sitesinde Rising of An Empire ismiyle duyurduğu ama tanıtım videolarını tamamen Türkçe hazırladığı ve ismine Osmanlı'nın Yükselişi adını verdiği oyun için ön kayıt aşamasına başlattı. Yazınızı içinde verdiğimiz ön kayıt linkinden siz de üye olabilir çıktığı zaman ilk indirilenlerden olabilirsiniz.

Oyun piyasada bildiğiniz ünlü olmuş Clash of Kings, March of Empires, Art of War, Fetih Taht Savaşları ve War And Order benzeri bir oyun sadece tema bu sefer tamamen Osmanlı olacak. Bize özgü olacağı bilinen oyun diğer ülkeler için farklı isimde aynı şekilde yayınlanabilir. Zira ülkemizde ve genelde doğu ülkelerinde Revenge of Sultans, Fetih Taht Savaşları oyunları oldukça tuttu ki tema olarak Osmanlı'nın Yükselişi de bu temayı yakın olacak.

Oyunun ön kayıt aşaması sürerken bir çok haber sitesi sizlere ön kayıt olanlara 100 Dolar değerinde oyun içi ön kayıt ödülü verileceğini duyuruyor ama gerçek tam anlamıyla böyle değil. Kayıt olurken göreceksiniz ki eğer 50 bin kişi ön kayıt olursa size bu ödülü oyun açıldığı zaman gönderecek. Muhtemelen bu tür haberlerden sonra olur. Siz de bu haberimiz paylaşarak ön kayıt aşamasına duyurabilirsiniz. Şu an itibariyle ön kayıt yaptıranların sayısı 5 bini geçmiş durumda.

Oyunun kısa bir tanıtım videosu da yayınlanmış durumda.

Ön kayıt olmak için bu bağlantıyı kullan; http://oe.onemt.com/


Yorum Gönder

Lütfen saygı çerçevesinde yorumlar yapalım. Ayrıca gereksiz yorumlar yayınlanmaz.

 
Top