0

Clash Royale Klan Savaşları geldi. Yeni moda klan kısmına yeni seçmeler ekleniyor. Burada 'Savaş'a sevmesi de yer alıyor. Bu senede klan savaşları yapabiliyor ve klanınızın bu savaşta istatistiklerine de hemen yan kısımda görebiliyorsunuz. Klan Savaşları'ndan biraz bahsetmekte fayda var.

Clash Royale klan savaşları için elbette bir klana dahil olmalısınız. Klanınızdaki bütün üyeler kendi başına savaşlara giriyor. Klan savaşları sekmesinde oyun içinde bulunan haritalar birleştirilip bir ada oluşturulmuş ve bu adalara da savaşlar konulmuş.

Bu güne kadar gördüğünüz etkinlik savaşlarının çoğu burada bulunuyor. Elbette farklı zamanlarda farklı savaş modları da buraya eklenecek. Bir günde 3 savaş yapabiliyorsunuz. Örneğin '2 kat iksir mücadelesi', 'anı ölüm Savaşı'nda gibi modları adanın etrafına serpiştirmişler. İstediğinizi seçebilirsiniz ama seçimi dikkatli yapın çünkü yenseniz de yenilseniz de günlük 3 hakkınız bulunuyor. 3 maç yapınca günlük bütün savaşlarını yaptın uyarısı verip girişinize izin vermiyor.

Her maç sonucu sandık kazanıyorsunuz ve bu sandık klan kartlarında saklanıyor. Kazanırsınız daha kaliteli bir sandık sizi bekliyor. Çıkan kartlar birikiyor ve etkinlik sonunda klana en çok elde edilen kart veriliyor.

Clash Royale klan savaşlarında sadece 3 maçta öğrenebildiklerim bunlar. Detaylar daha sonra gelecek.

Yorum Gönder

Lütfen saygı çerçevesinde yorumlar yapalım. Ayrıca gereksiz yorumlar yayınlanmaz.

 
Top