Clash of Kings Türkiye Modaratörler

Clash of Kings 'yenen can sıkıcı sorun yakında çözülecek mi? Oyuncuların en çok şikayet ettikleri konu artık tarih mi olacak? İşte son gelişmeler.

Clash of Kings ekibi Türklerden oluşan ve Türk oyunculara destek vermesi adına bir modaratör topluluğu kurduğunu açıklayın artık sorularınızın ve sorunlarınızın hiç biri çözümsüz kalmayacak sözü verdi.

[Oyun İçi Türk Moderatör Takımı]
Tüm oyuncularımıza oyun içinden de hızlıca yardımcı olabilmek için tam 1 ay önce YENİ Oyun İçi Moderatör takımımızı kurduk! Artık sorularınızın hiçbiri cevapsız kalmayacak!
Resimdeki aşamaları izleyerek moderatörlerimize hemen ulaşın!
Clash of Kings Türkiye TakımıBu paylaşım üzerine oyuncular da konuyla ilgili faydalı sorular sormuş. Soruları aktaralım, bu notlar ne kadar adil olacak? Notların ne kadar bilgisi var? Hala bir hafta cevap alıyoruz sıkıntı ne? Facebook yöneticisi arkadaşta hepsine tek tek cevap vermiş. Notlardan şikayeti olan bize yazsın denetleriz şeklinde. Yine yorumda verilen cevaba göre modlarla oyun içinden sorulan sorulara aynı gün içinde cevap veriyormuş. Siz de son durumla ilgili görüşlerinizi bize bildirin.

Yorum Gönder

0 Yorumlar