0

Nevruz etkinliği boyunca oyunda çeşitli aktiviteler yaparak bir çok eşya toplayacaksınız. Bunlarla da inanılmaz kaynaklar elde edebilirsiniz.

[Nevruz Etkinliği]
Nevruz, aynı zamanda İran Yeni Yılı, dünyada İranlılar ve benzer etnik kökenden gelenler tarafından kutlanan bir yeni yıldır. Nevruz ilkbahar ekinoksu günüdür ve Kuzey Yarımkürede ilkbaharın başlangıcını sembolize eder. İran takviminde ilk ayın (Farvardin) ilk günüdür.
Etkinlik süresince, canavar öldürerek elma ve iğde; kaynak toplayarak buğday tohumu ve sarımsak; dilek dileyerek japon balığı elde edebilirsiniz. Bu ögeleri Nevruz Sandığı sentezlemek için kullanın, zengin ödüller için sandığı açın, ve kalıcı Kamp Ateşi İsimliği kazanma şansı yakalayın!
Etkinlik Zamanı: 21.03.2018 - 24.03.2018Gelelim Clash of Kings oyuncularının oyun hakkındaki son görüş yorum ve önerilerine.

Dikkatimi çeken ilk yorum bilgisayar üzerinden oynanaymların bu etkinliklere katılamadığı oldu. Bunun hakkında daha önceki yazılarımda da benzer yorumlar paylaşmıştım. Sanırım web sürümünde bir sıkıntı var. Umarım Clash of Kings grliştiricileri web sürümünü bir elden geçirir.

Gelişmiş kaleler bu etkinlikleri beğenmiyor. Rozet veren etkinlikler istiyor ki daha da gelişebilsinler. Ama o zaman Clash of Kings nereden para kazanabilir. Bu etkinliklerin para harcamak adına yapıldığıyla ilgili yorumlar da bulunuyor. Sıkışık görüyorum.

Etkinlikten gelen ödülün etkinliğe katılmaya değmeyeceği kadar az olduğunu düşünenlerin yanında saçma bir etkinlik olduğunu iddia edenler de oyuncular arasında bulunuyor.

Yorum Gönder

Lütfen saygı çerçevesinde yorumlar yapalım. Ayrıca gereksiz yorumlar yayınlanmaz.

 
Top