Iron Blade Cassandra Güncellemesi

Orta çağ rol yapma ve aksiyon mobil oyunu İron Blade 5. Güncelleme yakında geliyor. Güncelleme de karşımıza çıkacak bir yenilik ortaya çıktı. Bu güncellemeyle birlikte Cassandra isimli bir hanımla tanışacağız. Başka bir detay yok. Sadece görevlerde size yardımcı olacak deniyor.

İşte açıklama;
Casandra ile tanışın...

Damian'ın serüveninde ona yardımcı olacak yeni karakter Casandra, çok yakında Iron Blade'in 5. güncellemesiyle destansı yolculuğuna katılıyor.

➤➤ Maceraya hazırlan! http://gmlft.co/IronBlade_Oyna

Cassandra kim?
İki ihtimal var ya karakterimizin yanında yardımcı olacak. Yani aynı görevde 2 kişi Cassandra ve siz oynayabileceksiniz ya da Cassandra da şimdi oynadığınız bir karakter gibi oynanabilir olacak. Bu durumda oyun baştan mı başlayacak yoksa sonra açılabilir bir karakter mi olacak? İstediğimiz göreve istediğimiz karakterle gidebilecek miyiz?

Görselde görüldüğü üzere hanımın elinde bir yay var. Okçu yetenekleri öne çıkacak bir karakter olacak gibi görünüyor.

Iron Blade kontrolü oldukça kolay bir aksiyon rol oyunu. Bölüm bölüm ilerliyor ve karakteri geliştiriyorsunuz. Klasik Gameloft rol oyunlarından birisi ama aksiyon kısmı kendine özgü. Vuruşları savunması olmuş, özgün ve kabul edilebilir.

Görselde dikkatinizi çekebilir birşey var mı? Benim oldu. Iron Blade Monster Hunters RPG şeklinde bir isim vermişler. Zira son zamanlarda Monster Hunter isimleri oldukça popüler. Bu nedenle isimde böyle bir değişiklik yapmış olabilirler diyorum.

Iron Blade indir https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftHFHM

Yorum Gönder

0 Yorumlar