Fetih Taht Savaşları Strateji Oyunundan Son Haberler

*Fetih Taht Savaşları Strateji Oyunu* oynanır mı? Fetih Taht Savaşları oynayanlar ne gibi yorumlar yapmış? Oyunda son durum ne? Fetih Taht Savaşları oyununa başlayayım mı gibi sorulara cevap vermek için bu yazıyı yazıyorum. İlk olarak bahsedilmesi gereken oyunun temeli en eskilerden olan Clash Of Kings'e benziyor. Revenge Of Sultans'da başka ama tema olarak daha benzer bir oyun.

*Fetih Taht Savaşları Strateji Oyunu ne durumda, oynanır mı?*

Son Google Play yorumlarına bakacak olursak oyunun oynanacak bir hali yok. Clash Of Kings'te Çinliler neyse burs Araplar aynı durumda görünüyor.


Arapların hile yaptığı ve bu hile ile diğerlerinin hesap ve ittifakların çaldığı bu şekilde daha hızlı geliştiği söyleniyor.


Bunun yanında *Fetih Taht Savaşları* oyununda yatırdığınız paranın karşılığını alamadığınız hile yapıldığı için paraların boşa gittiği söyleniyor.

*Fetih Taht Savaşları oyununda para iadesi*
Bildiğiniz gibi Google Play'de yaptığınız ödemeleri kısa süre içinde başvuru yaparsanız geri alabiliyorsunuz. Oyunda bu şekilde işlem yapanlar olmuş. Sebebi ne olursa olsun iade almak mümkün ama bu durum her oyunda olduğu gibi Fetih Taht Savaşları oyununda da suistimal edilebilir. Şöyle ki oyuna para yatırıp gelen altın ya da diğer değerli eşyalarla işlem yapabilir kendinizi hemen geliştirebilirsiniz fakat akabinde başvuru yapıp paranızı da geri alabilirsiniz. Gelişiminin maalesef geri alınamadığı için bir çok oyun bu tür işlem yapanların hesabını banlıyor. Yanlışlıkla para yatırmış olmanız durumu değiştirmeli aslında. Eğer hesabınızı geliştirmedi ve yaptırdığımız parayla oyun içinden birşey atın almadan iade istediyse iz bankamatik olmamalı. Ama yorumlar öyle demiyor. Lakin herkesin söylediğine de inanılmaz.

Şunu eklemem şart oldu. Yanlışlıkla alım yapmak çok zor. Zira sizden şifre istiyor onay istiyor. En az 2 kere onaylamanız gerekiyor. Bu durumda işlemin yanlışlıkla olması ihtimali az. Oyun yöneticileri belki Ban konusunda haklı olabilir.

Hemen üstteki de ilginç bir yorum. Eğer bu yazıyı olursanız mailin görüntüsünü bizimle lütfen paylaşın herkes görsün. Para karşılığı Ban açan bir oyun bence yayın hayatına devam etmemeli.

Fetih Taht Savaşları Strateji Oyunu geri iade talepleri konusunda oldukça sıkıntı yaşamış ve yaşatmış görünüyor.

Olumsuz ya da olumlu yorumları görmek, oyunu denemek için Fetih Taht Savaşları Strateji Oyunu indir https://play.google.com/store/apps/details?id=com.igg.android.conquerors

Yorum Gönder

4 Yorumlar

 1. Bazı soruları yanıtlıyorsun madem bana şunu da açıklarının 27 level kalenin gözcü kulesi 21 level mi olmalı bunu ss leyin de oyuna attımızda bizi dinlemiyor da

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bununla ilgili bir şart yok. Bina seviyeleri mümkünse bütün şartlar sağlandığında en üst seviyede olmalı.

   Sil
 2. geri iade yapmiyoki bu zamazingolar :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Paket alnından sonra geri iadeden bahsediyorsan onu Google Play yapıyor.

   Sil

Lütfen saygı çerçevesinde yorumlar yapalım. Ayrıca gereksiz yorumlar yayınlanmaz.