Shadow Fight 3 Harika Dövüş Ve Aksiyon Oyunu

Uzun zamandır konuşulan Shadow Fight 3 dövüş ve aksiyon oyununa sonunda markette gezinirken rastladım. Elbette vakit kaybetmeden indirdim. Yakında videoları geliyor. Olabildiğince seri yapacağım. Oyunu oynadığım kadarıyla biraz size bahsetmek istiyorum.

Shadow Fight 3 bence olmuş. Hem grafik hem de mekanikler oturmuş. Bir kaç basit sıkıntı var. Rakip ya da siz bazen çok hızlı vuruşlar yapabiliyor ve karşınızdakine hamle şansı bırakmadan oldukça fazla can alabiliyorsunuz. Kombolar ve özel güçler oyuna eğlence katmış. Arka plan oldukça gelişmiş ve değişmiş. Yine vuruş hissiyatı ve slow motion denilen ağır çekimler ayrı bir hava katıyor.

Oyun modern mobil oyun statüsünde. Ayrica pvp savaşları ( ne kadar gerçek bir pop bilmiyorum ) var. Bu müsabakalardan ayrıca sandık düşürüp içinden eşya ve altın çıkartabiliyorsunuz. Eşyalarınız geliştirilebiliyor. Eşyalar özel güçlere sahip olabiliyor. Şöyle ki anladığım kadarıyla bir dövüşcü 4 farklı özel güce sahip olabiliyor. Özel güçleri kullanmak için enerji dolduğu zaman karakteri transa geçirip özel güç kombosu yapılabiliyor. Elbette pve savaşları da Shadow Fight 2 den hatırladığımız gibi. Bu sefer düşmanlarımız farklı.

Shadow Fight 3 tamamen Türkçe olmasıyla da dikkatinizi çekecek. Şimdi İndirin. https://play.google.com/store/apps/details?id=com.nekki.shadowfight3Yorum Gönder

0 Yorumlar