0

Clash of Kings'de yeni bir etkinlik başladı. İşte etkinlik dolunay festivali ile ilgili bütün detaylar.

[Dolunay Festivali]
Sonbahar Ortası Festivali geleneksel bir çin festivaldir. Aynı zamanda bazı Orta Asya ve Güneydoğu Asya ülkeleri için geleneksel bir festivalidir. Ay takvimine göre sonbaharın tam ortasında, 15 Ağustos’ta, kutlandığından bu isim verilmiştir. Bu festivalin geleneği, ayın ve kokuların görünüşünün tadını çıkarmak, ay kekleri yemek, kokulu şaraplar içmek ve daha bir sürü şeyi içermektedir. Bu gecede ay, ailelerin yeniden bir araya gelmesini, gezginlerin ev özlemini ve bereketli hasat beklentisini temsil etmektedir.
Çin düğümü, en eski medeniyetlerin bilgeliğini temsil eden geleneksel bir el sanatıdır. Taş Devri'nde dikiş delillerine rastlanmıştır, Han Hanedanı’nın tarzı ve en sonunda günümüzde el sanatı haline gelmiştir. Çünkü, simetrik dış görünüşe sahiptir, uzun tarihi temsil etmekte ve geleneksel dekorasyon ihtiyacını karşılamaktadır. Şu an, Çin düğümü olarak adlandırılmaktadır.
Sonbahar Ortası Festivali süresince, Dilek Kuyusu’ndan, krallık haritasında kaynak toplayarak ve canavarlara saldırarak Ay Keki alma şansına sahipsiniz. Ay Keklerini Etkinlik Merkezi’ndeki Festival Karnavalı Refah Marketi’nde aşağıdaki ögelerle takas edebilirsiniz:
- Prestij rozeti
- Araştırma taşı
- Uygarlık kristali
- Temel obsidyen VIII
- Elit ordu tek seferde eğitilen asker miktarı (+30.000)
- Popülarite kitabı I
- Ejderha grafem taşı I
- 1.500.000 yiyecek
- 1.500.000 odun
İyi eğlenceler!!!
#ClashofKings

Yorum Gönder

Lütfen saygı çerçevesinde yorumlar yapalım. Ayrıca gereksiz yorumlar yayınlanmaz.

 
Top