0

Strateji Oyunu Clash of Kings'ten büyük bir etkinlik duyurusu yaptı. Etkinlik oyunun Facebook sayfasında gerçekleşiyor. Etkinlik ödülleri katılım kolaylığı ne göre yeterli gibi görünüyor.

[TR Sayfası Haftalık Etkinliği]
Sevgili Lordlarımız!!!
Yeni bir #ClashofKings Türkiye sayfası etkinliğimizi sizlere sunuyoruz! 3 oyuncumuza 300'er prestij rozeti göndereceğiz.

Etkinlik Bilgileri:
🔹Etkinliğimiz 2 haftada 1 Pazartesi günleri başlayacak ve 2 gün sürecek.
🔹Pazartesi öğlen 12:00'den Çarşamba öğlen 12:00'ye kadar katılabilirsiniz.
🔹Özel bir etkinlikle çakışması halinde yeni etkinlik tarihini sayfamızda duyuracağız.
🔹Kazanan oyuncularımızı Çarşamba 21:00'de sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

Bu etkinliğin devamlılığı sizin elinizde! Ne kadar çok katılım olursa o kadar çok etkinlik yapabiliriz. Aynı zamanda katılım oranına göre, bir sonraki etkinliğimizde, hem seçilecek kazanan sayısını hem de ödülü artırılacaktır.

Etkinliğimize katılmak çok kolay! Bu gönderiyi BEĞENMELİ ve altına küçük bir YORUM YAPMALISINIZ. Yorumunuzda, #ClashofKings ile beraber Tam Lord Adınız ve Krallığınızı yazmanız yeterli! Arkadaşlarınızı da etiketlerseniz onlar da şanslarını deneyebilir, bir sonraki etkinliğimizin ödül miktarı ve kazananlarını artırmanıza yardımcı olabilir!

❗️Lütfen Dikkat: Lord adınızın tüm karakterlerinin doğru olduğunu kontrol edin. Yoksa sizi bulamayız, isimleri bulunamayan lordlar yerine başka kazananlar seçilecektir. Ödüller gönderilene kadar da lütfen lord adınızı değiştirmeyin.

Bizi takip etmeye devam edin!
İyi şanslar!
Clash Of Kings TR Takımı

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1737581733212539&id=1523666344604080

Yorum Gönder

Lütfen saygı çerçevesinde yorumlar yapalım. Ayrıca gereksiz yorumlar yayınlanmaz.

 
Top