The Walking Dead: March to War Ön Kayıt Yaptır

Google Play Store üzerinden ön kayıtları toplamaya başlayan Walking Dead'in yeni mobil strateji oyunu The Walking Dead: March to War nasıl bir oyun olacak ben de çok merak ediyorum. Daha önce Ölüm Kalım Savaşı isminde bir oyununu oynamıştım. Bunu da çok merak etmekteyim ve ön kayıt başvurusunu yapacağım. Oyun hakkında Google Play Store sayfasında çok fazla detay yok klasik strateji oyunu bilgileri verilmiş. Biraz bahsedelim,

Kasabanız yani yaşadığınız yer Washington'da bir yıkıntı ve hayatta kalanlarla burayı idare ediyorsunuz. Diğer hayatta kalanları bulup açıp ekibe dahil ediyor ve onlara bir iş veriyorsunuz. Diğer strateji oyunlarında olduğu gibi binalarınızı geliştiriyor ve hayatta kalanlarla birlikte yiyecek içecek aramaya çıkıyorsunuz.

Walking Dead'in efsane kahramanlarından bir grup oluşturuyor ve yönetme işini bu insanlarla yapıyorsunuz. Dizideki karakterleri burada bulabilirsiniz. Çok oyunculu harika bir strateji olacak gibi görünüyor. Biz de çıkar çıkmaz deneyeceğiz. Biri takip etmeye devam edin. The Walking Dead: March to War oyununa ön kayıt yaptırmak isteyenler https://play.google.com/store/apps/details?id=com.disruptorbeam.marchtowar adresini ziyaret etsinler.


Yorum Gönder

0 Yorumlar