0

Clash of Kings'in uzun zamandır beklenen ve bize uyguarlik detayını getiren güncelleme hakkında detaylar gelmeye devam ediyor. Bu güncelleme ile 3 farklı uygarlık yayınlanacak ve bizden bu uygarliklardan birini seçmemiz istenecek. Her bir uygarlığın kendine özgü özelliği bulunuyor. Bu konuşması kullanmak için uygarliginizi doğru seçmelisiniz.

Clash of Kings yeni güncelleme gelen uygarlığı yanlış seçtiniz ne yapacaksiniz? Clash of Kings onu da düşünmüş. 5 dolar karşılığında uygarlık degistirebiliyorsunuz. Detaylar hemen altta,

[Güncelleme Bilgileri 2.54.0]

-- 3 Yeni Uygarlık: Viking, Yamato ve Dragon-born serbest bırakılacak. Her uygarlık benzersiz ejderha, bina ve kahramanlara sahip. Her Uygarlığın bağımsız Uygarlık Popülaritesi var; Özel Kahramanların ve ejderhaların kilidini açmak için Popülarite kazanabilirsiniz. Ayrıca, ilgili uygarlık bonuslarını da kazanabileceksiniz.
Seçtiğiniz uygarlığı değiştirmek istiyorsanız özel bir öge kullanmalısınız; ancak bu değişimle mevcut uygarlıktan popülarite kaybedersiniz. Gereksiz kayıpları önlemek için uygarlıkları akıllıca seçin veya değiştirin.

Uygarlık Tanıtımı:
#Viking
Uzmanlık: Süvari saldırı ve inşaat hızını yüksek oranda artırır ve düşman saldırısını azaltır.
Kahraman Uzmanlığı: Hastane kapasitesini ve iyileştirme hızını artırır. Özel beceriler ölüleri yaralı hale getirecektir.
Ejderha Uzmanlığı: Saldırı yeteneklerini artırır.

#Yamato
Uzmanlık: Okçu Saldırısı ve canavarların öldürülmesinden kazanılan EXP'i büyük oranda artırır ve düşman kuşatması saldırısını azaltır.
Kahramanlık Uzmanlığı: İnşaat hızını artırın ve inşaat tüketimini azaltır. Özel beceriler, hızlandırma ögeleri kazanmanıza ve inşaat süresini azaltmanıza olanak tanır.
Dragon Uzmanlığı: Savaş kayıplarını azaltır.

#Dragonborn
Uzmanlık: Kuşatma saldırısı ve bilim araştırma hızını büyük oranda artırır ve düşmanın süvari saldırısını azaltır.
Kahramanlık Uzmanlığı: Bilim Araştırma Hızını artırır, bilim araştırma tüketimini azaltır, Özel beceriler, araştırma taşları kazanmanıza ve araştırma süresini azaltmanıza olanak tanır.
Ejderha Uzmanlığı: Savunma yeteneklerini arttırır.

--
Optimizasyonlar:
- Kale yükseltme ödülleri bir daha postanıza gönderilmeyecek, kendiniz toplamalısınız.
- 5 Dolarlık Haftalık Geçiş eklendi.
- Mevcut sunucuda Süper Ralli, Ejderha Savaşı, Antik Savaş Alanı, Mineral Damarı ve Krallık Fethi için ayrı olarak hesaplanacaktır. Detayları SVIP arayüzünden öğrenebilirsiniz.
- Bir saldırıda zafer kazandığınızda, kaybeden Lordlara özel ünvan verebilirisniz. Bu ünvan o lordun kalesinde kısa süreliğine gösterilecek ve başka galip lordlar tarafından değiştirilebilecek.

Yorum Gönder

Lütfen saygı çerçevesinde yorumlar yapalım. Ayrıca gereksiz yorumlar yayınlanmaz.

 
Top