Vikings War of Clans Kahraman Seviyesi Atlayınca Ne Elde Ederiz (Tablo)

Vikings War of Clans strateji oyunundan yine kullanışlı bir tablo yayınlandı. Bu tabloda kahramanımız seviye alınca neler elde ediyoruz bunu basit bir şekilde görmek mümkün. Tablo sizlere hangi seviyede neler elde edersiniz gösteriyor.

Every Jarl knows that getting a new Hero level grants not only additional Skill Points and Influence, but also the Gold that a valiant warrior needs!

In the following table, you’ll find useful information about how much Gold, Skill Points and Influence you’ll get for your Hero reaching the next level.

Like and share this useful info with your clansmen!

#VikingsWarOfClans #VikingsŞimdilik kahraman sınırı 60. İleriki seviyelerde yükselir mi bilinmez. Kahramanı 60 yapmak için hiç durmamaniz sürekli savaşa sokup o savaşları kazanmanız ve bu savaşlarda olabildiğince çok asker bayıltmanız gerekiyor. Yine de istenilen tecrübe puanları alınmıyor.

Görüldüğü üzere Vikings War of Clans oyununda kahraman her seviye aldığında yetenekler için puan, nüfus ve altın elde ediyor. Altın değerlerini pek beğenmedim zira 60 seviyede 25k altın alabiliyoruz ki bu çok az.

Yorum Gönder

0 Yorumlar