Legacy of Discord Binek Güncellemesi Geliyor

Sevilen mmorpg mobil oyunlardan biri olan Legacy of Discord güncellemesi yakında geliyor. Bu güncelleme ile binek değeri daha da artıyor. Savaş puanımız artacak yetenekler gelişecek. En önemlisi 2 yeni binek oyuna eklenecek.

Legacy of Discord binek güncellemesi ile binekler gelistirilebilecek geliştirilen binekler farklı bir görünüme bürünecek. Yeni görünümler yeni binekler oyuna biraz heyecan getirebilir.

Bildiğimiz gibi Legacy of Discord mobil oyununda binekler savaş puaninizi arttırıyor. Bunun yanında göreve gidiyor. Ayrıca yanınızda savaşıyor. Renklere göre güçler değişiyor. Bu güncelleme ilginizi çekebilir. Detaylar için bağlantı paylaşıyorum.

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2026437444259809&id=1774843549419201Legacy of Discord yeni güncelleme paketi geliyor!Bu paket ile birlikte oyuna Binek Evrimi ve Arma olarak iki farklı yeni özellik ve 2 yeni kuvvetli binek eklenecektir!Yeni eklenen arma ve evrim sayesinde istatistiklerinizi katlayarak rakiplerinize hem fark atabilmenize olanak sağlayacak olan savaş özellikleri artışı sağlayacak hem de bineklerinizi harika görsel efektler ile şahlandırabileceksiniz.Detaylı bilgi için:→https://goo.gl/8gU7gY

Yorum Gönder

0 Yorumlar