0

Daha önce bir Final Fantasy oyunu oynadı iseniz belki Bu strateji oyununun da sevebilirsiniz bildiğimiz klasik gerçek zamanlı strateji oyunlarından Lakin Final Fantasy temalı Bu açıdan strateji sevenlerin hoşuna gideceğini düşünüyorum.

Oyun kısa zaman içinde bir milyon indirme sınırına ulaştı Bilal Lakin puanlama açısından kötü bir yerde kaldı bunun en önemli sebebini de Özgün olmamasına bağlıyorum Çünkü şu an için deneme sende Clash of Kings benzeri olduğunu görsellerden anlayabiliyoruz. Google Play yorumlarına baktığımız zaman oyunun kopya olduğunu söyleyen birçok yorum bulunuyor dediğim gibi zaten Final Fantasy xv New Empire strateji oyunu görsellerini biraz incelerseniz Clash of Kings benzeri olduğunu görürsünüz yine de kimse onlardan çok değişik şeyler beklemiyor sonuçta aynı temel üzerine kurulması gerekiyor Çünkü zaten bu sitedeki oyunlarını alıştık ama final fantezi dünyasından daha fazla şey ekleyip En azından içerik konusunda biraz Özgün olabilirlerdi diye düşünüyorum.

Bu strateji oyununda da yine kendi krallığınızı geliştirip seviye atlıyoruz bizim gibi oyunculara karşı ve dünyada bulunan yaratıklara karşı savaşıyoruz ve gelişmeye çalışıyoruz işin aynı olan kısmı zaten burası Peki Final Fantasy xv New Empire nasıl bir farklılık katabilir idi Biraz yorum yapalım. Oyunu bir kere deneyeceğim den emin olabilirsiniz bu süre zarfında oyunu detaylıca inceleyeceğim beklentilerimi ise şunlar dünyadaki yaratıkların Final Fantasy temalı olması Elbette kahramanların fantezin alınmış olması bazı bina yapılarının yine final fantezi serisinden alınmış olması askerler özel Güçler hepsinin içinde Final Fantasy serisinden şeyler görmek isterim.

Final Fantasy 15 New Empire gerçek zamanlı mobil strateji oyunu yakın zamanda inceleyip sizlerle detaylı şekilde paylaşacağım YouTube kanalına da videosunu çekmeyi düşünüyorum kaçırmamak için takipte kalın Şimdilik hoşça kalın.


Yorum Gönder

Lütfen saygı çerçevesinde yorumlar yapalım. Ayrıca gereksiz yorumlar yayınlanmaz.

 
Top