Clash of Kings Büyük Güncelleme Kale Görüntüleri Değişecek

Clash of Kings güncellemelere doymuyor. Yıl dönümü güncellemesi olarak adlandırdığı ve yakında gelecek Güncelleme oldukça ilgi çekici. Bu Güncelleme ile gelecek en önemli değişiklikler Temalarda olacak. Nasıl mı? Güncelleme ile oyuna 3 ırk eklenecek ve herkesten birini seçmesi istenecek. Bu seçim sonucunda kale ve asker görünümleri değişecek.

Bu Güncelleme icin March of Empire'dan çalıntı desem kesinlikle hata yapmış olmam çünkü Gameloft'un March of Empire oyununda da ayni özelik senelerdir bulunuyor. Detayları Clash of Kings Facebook paylaşımından okuyabilirsiniz. 

[Yıldönümü Güncellemesi Yakında Geliyor] Uygarlıkların Yükselişi

Antik ejderhaların soyundan geldiklerine ve bu nedenle dünyanın bir ve tek hükümdarı olduklarına inanan #Dragonborn'lar, #ClashofKings dünyasında o kadar uzun zamandır hüküm sürüyordu ki daha önce duymadıkları sinsi ırkların ilgisini çekmeye başladılar. 
#Viking, deniz kıyısında yaşayan özgür kabile uygarlığı, Aesir adına, şefleri için daha çok köle açlığı çekiyor.
#Yamato, tek bir imparator tarafından yönetilen disiplinli feodal bir uygarlık, atalarının ruhları adına, daha fazla toprağı ele geçirmek için çok hevesli.

Uygarlıkların çarpışması başlamak üzere.
Onlardan birini seçmelisiniz (sonra değiştirilebilir), ve geniş ölçüde, eşsiz ayrıcalıklar elde edeceksiniz; bunlar kale ve asker görüntüsü, kahramanlar, ejderhalar ve çok daha fazlası!

Hazırlanın Lordlarım!!!Yorum Gönder

0 Yorumlar