Clash of Kings Arkadaşını Geri Çağır Etkinliği

Ünlü mobil strateji oyunu Clash of Kings de getirisi yüksek bir etkinlik başladı. Aslında bu oyunun bir özelliği. Daha önceden devredeydi ve yine etkinlik şeklinde yine devreye sokuldu. Eski oyuncuları geri davet etme etkinliği.

Bu etkinlik Clash of Kings'de şu şekilde çalışıyor. Kalemize eklenen bir bina yardımıyla hem.arkadaşımız olan hem de oyunu bırakmış olan insanları geri davet ediyoruz ve ödüller kazanıyoruz. Ödüller elbette arkadaşımız geri döndüğünde ve ona özel görevleri tamamladığında artıyor. Diğer kurallar su şekilde

Arkadaşlarını geri çağır ve büyük ödüller kazan!

Eski arkadaş geri çağırma sistemi açıldı! Eski arkadaşlarınızı geri çağırın ve anında büyük ödüller kazanın!

Etkinlik bilgisi:
1. Geri çağırma özelliği Kardeşlik Evi'nde açık olacak.
2. Arkadaşlarınızı hemen geri çağırın, özel geri çağırma kodlarını bağlayın; sadece geri çağırma ödülleri kazanmakla kalmayacak, aynı zamanda arkadaşınız geri çağırma görevlerini tamamladığında da fazladan ödüller alacaksınız.

Etkinlik kuralları:
1. Çağrılan oyuncunun kalesinin Sv.21 olması ve en az 10 gün oyuna girmemiş olması gerekir.
2. En fazla 3 arkadaşınızla bağlantı kurabilirsiniz.
3. Her geri çağırma kodu bir seferlik kullanım içindir, Kardeşlik Evi'nden geri çağırma kodunu alabilirsiniz ve geri dönen arkadaşınız kodu geri göndererek bağlantıyı birkaç şekilde sağlayabilir.
4. Geri çağırma ödülleri sadece posta ile gönderilecektir.

Clash of Kings kaybettiği oyuncuları geri kazanmayı amaçlıyor. Başarılı olur mu bilinmez ama oyuncuya ihtiyacı olduğu kesin. Zira özellikle ülkemizden çok fazla.oyuncu kaybettiği kesin.

Yorum Gönder

0 Yorumlar