Çin'den Alışveriş İçin %50 İndirim Var Peki Nasıl Oluyor?

Çin üzerinden alışveriş yapmak ülkemizde oldukça popüler bir durum. Bunun sebebi çok geniş bir ürün yelpazesi olması ve özellikle elektronik ürünlerin çok ucuz olması. Bu haberde sizlere nasıl Aliexpress ve Amazon üzerinden %50 indirimli alışveriş yapabileceğiniz 'den bahsedeceğim.

Herhangi bir kod ya da üyelik yok. Sahip olmanız gereken tek şey finansbank enpara kartina, banka hesabına sahip olmak. Bu kart hiç bir şekilde masrafın olmadığı popüler bir banka kartı. Bu kartinizla ilk önce ayın enparalisi olup sonra yine bu ay içerisinde verdiğim siteler üzerinden 100 tl ve üzeri alışveriş yaptığınızda sizlere maksimum 50 tl iade ediliyor. Alisverisinizi yaptıktan sonra da ayın en paralisi olabilirsiniz. Zaten iade bir sonraki ayın ilk haftası içerisinde hesabınıza geri yatırılıyor.

Özellikle Çin üzerinden cep telefonu getirmek isteyenlerin ilgi duyacağı bir haber olabilir. Sonuçta geri dönebileceği için cep telefonu siparişi riskli bir iş. Yine de riske girerseniz telefon siparisinizden50 tl geri alabilirsiniz. Bu fırsatı kacirmanizi istemedim.

Son olarak ayrıca aynı koşullar sağlandığı zaman bu kartla mobil uygulama mağazalarından google play apo store ya da windows mağazalarından yaptığınız alışverişlerin 50 tlde %20 indirimi var. Mobil Oyun oynayanların ilgisini çekeceğini düşündüğüm bu durum bu yıl sonuna kadar devam ediyor.

Yorum Gönder

0 Yorumlar