Başka Bir Robot Savaşları - Clash of Robots

Şimdi Google Play Store'da ön kayıtta olan başka bir robot savaşları Android aksiyon oyunu Clash of Robots geliyor. Ön Kayıt olarak 10 $ değerinde hediyelerin sahibi olmak mümkün.

Oyunun en önemli özelliği 1 e 1 online savaş yapabilmeniz. Elbette Mortal Kombat'dan tutun Injustice oyunlarına onlardan tutun, Power Rangers mobil oyununa kadar benzerleri var ama video da gördüğüm ve açıklamasında okuduğum kadarıyla Clash of Robots oyununda 1 e 1 savaş yapıyorsunuz. Arenadasınız ve rakibinizle burada savaşıyorsunuz.

Arena ve robot açarak oyunda daha yüksek rütbelere çıkmak tek amacınız. Grafikleri ve mekanikler şimdilik en azından Clash of Robots videosunda güzel görünüyor. Son zamanlarda favori tv programlarım arasında yer alan ve TLC kanalında yer alan Robot Savaşları ile birlikte bu oyun gerçekten iyi gider.

Clash of Robots Google Play Store'da ön kayıtta. Dediğim gibi ön kayıt yaparak 10 $ değerindeki hediyeleri oyun açıldığı zaman hesabınıza yükleyebilirsiniz. Detaylar oyun açıldığı zaman gelecektir.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.timuzsolutions.clashofrobots


Yorum Gönder

0 Yorumlar