0

Tam detay verilmese de Vikings War Of Clans'ın Facebook sayfasında paylaştığı bir içerik dikkatimi çekti. Loki'nin Sandığından değerli bir hediye çıkacağı yönünde sinyaller veriyor. İlk önce paylaşımı buraya kopyalayalım sonra Loki'nin sandığından bahsedelim.

"Jarls whose power knows no limits!

A true Viking can do anything they set their mind to, but sometimes it’s just as satisfying to receive benefits as a gift!

Make sure you look into the Chest of Loki from time to time, and you’ll find that the treasures hidden there are worthy of great rulers!

#ChestofLoki ‬#VikingsWarOfClans‬ ‪#Vikings‬

Loki'nin sandığında değerli gördüğüm en önemli hediye 3 lü asker hediyesidir. Genelde t4 hediye veriyor. 260 asker hediye ediyor. 3 lü olduğu zaman 3 farklı birimden 260 ar tane hediye veriyor. Sonraki en değerli hediye 300 den fazla altın vermesi. O da çok önemli bir miktar değil.

Acaba bahsettikleri hediye ya da ödül ne? Sandık açıldıkça hepsini al kaçırma diyor. Gerçekten merak ettim. Ben elimden geldiğince açıyorum. Vikings War Of Clans oynayan varsa Loki'nin sandığı hediyelerini kaçırmasın.

Yorum Gönder

Lütfen saygı çerçevesinde yorumlar yapalım. Ayrıca gereksiz yorumlar yayınlanmaz.

 
Top