Vikings War Of Clans Harika Ödüller Dağıtacak

Vikings War Of Clans Harika ödüller dağıtacağını bir paylaşıma duyurdu. Lakin ödüller için ne yapılacağı açıklanmadı. Bildiğimiz kadarıyla bir istilacının bütün bir seti bir oyuncuya verilecek. Ayrıca şanslı 5 kişiye de farklı hediyeler dağıtılacak.

Vikings War of Clans strateji oyununda yukarıda bahsettiğim hediyeleri kazanmak için Ne yapacağımızı bilmiyoruz. Bunu öğrenmek için Facebook sayfasındaki paylaşımları takip etmemiz isteniyor. Elbette Ben sizler için bu takibi yapacağım ve yine bu sitemizden duyurusunu paylaşım gelir gelmez sizlere bahsedeceğim. ödüller oldukça kaliteli diyebilirim.

Ödüller çok kaliteli Çünkü bir istilacının bütün bir setini toplamak oldukça zor hatta çok uzun sürdüğü için imkansız diyebiliriz. Ayrıca şanslı 5 kişiye verilecek ödül de muhtemelen altın olacaktır bildiğiniz gibi bu oyunlarda altın çok değerli bir para birimidir ve gerçek para ile satın alınır. O halde bu yarışmaya katılmak önemli diye düşünüyorum Vikings War of Clans oynayanlar bu fırsatı mutlaka değerlendirsin.

Konuyla ilgili vermek istediğim diğer küçük bir detay da bunun bir çekiliş olacak Lakin Neye dayanarak ve nasıl çekiliş yapacaklar bilemiyorum detayları takip ediyorum Siz de bizi takip ederek haberdar olabilirsiniz Şimdilik hoşça kalın.

⭐⭐⭐Jarls, we are preparing a truly grand giveaway for you!⭐⭐⭐

The winner will get the most generous reward in the history of the North — a full set of Invader's equipment! But this isn't the only good news: five more lucky participants will receive truly precious rewards!

Sounds intriguing, doesn’t it? Follow the updates of our official group so you don’t miss your chance!

#VikingsWarOfClans‬ ‪#Vikings‬ #VikingsContest

Yorum Gönder

0 Yorumlar