Strike of Kings Yeni Kahraman Preyta Geliyor

Daha Skud yeni gelmişken hiç beklemeden yeni bir kahraman duyurusu Strike of Kings Facebook sayfasından yapıldı. Aslında buna duyuru denmez çünkü yeni kahraman ile ilgili size küçük bir ipucu veriliyor. Kahramanın asası gösteriliyor. Acaba hangi kahraman olabilir?

Sizin için Strike of Kings'e gelecek yeni kahramanı araştırdık ve en azından ismini bulduk. Strike of Kings'e yeni gelecek kahraman Veba yayacak olan Preyta. Kahramanın yeni bir gorseli yakın zaman içinde Facebook üzerinden paylaşılacaktır. Akabinde videosu, yetenekleri falan paylaşılıyor. Merakımız yakında gider. Bende size buradan duyururum.

Strike of Kings oyuncuların ilgisini canlı tutmak için ardı ardına yeni kahramanlar yayınlıyor. Bu iyi mi kötü mü bilemiyorum. Yalnız oyuncuların bazı şikayetleri var. Yayınlanan kahramanlar genelde kimsenin beklemedikleri. Test sunucusuna görüp merakla Türkiye sunucusuna eklenmesini beklediğimiz hiç bir kahraman eklenmiyor yorumları görmek bizi üzse de Strike of Kings'in kendini güncel tutması bir artı yönü diyebilirim.

Yorum Gönder

0 Yorumlar