0

Strike of Kings kahraman çoğaltmaya ve alternatif üretmeye devam ediyor. Jinna'dan sonra Kriknak isimli bir kahraman yakın zaman içinde Strike of Kings 'e eklenecek. Duyurusunu sizlerle paylaşayım.

"O ölüm ve yaşam arasında hiç bir ikilemde kalmadan özgürce ruhların arasında dolaşabiliyordu... Şimdi ise Strike Of Kings savaş alanına giriş yapmaya hazırlanıyor!

Onun hakkında ne düşünüyorsun ?

#YeniHero #Kriknak #StrikeofKings"

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=766633606843222&id=687067601466490

Kısaca bildiğimiz kadarıyla Kriknak hakkında bir kaç şeyden bahsedelim. Yakın dövüş ağırlıklı bir kahraman. Birinci yeteneği uzaktan vuruyor ve rakibine böcek fırlatıyor. Ayrıca rakibin üzerinde bir etki bırakıyor. İkinci yetenek rakibe sarj yapıyor ve hasar veriyor. Nihai yeteneği ise iki kullanımlık, ilkinde kullandığınız zaman Kriknak kanatlanıp uçmaya başlıyor. Muhtemelen arttırma ve güçlendirme alıyor. Haraket hızı da alıyor muhtemelen. (tam emin değilim açıklandığı zaman sizlerle paylaşacağım) Nihai yeteneğe zamanı dolmadan ikinci kez basabiliyorsunuz. Basmazsanız soğuma süresi giriyor. Bastığınız zaman rakibin üzerine atlıyor ve yüksek hasar veriyor ve muhtemelen alan hasarı veriyor.

Kriknak hakkında bir kaç arkadaşın videolarını sizlerle paylaşayım, deneme fırsatı bulmuşlar. Diğer Strike of Kings haberlerinde görüşürüz. Takipte kalın.https://youtu.be/5VqYlna0t7E
https://youtu.be/gfGBJSYpRwM

Yorum Gönder

Lütfen saygı çerçevesinde yorumlar yapalım. Ayrıca gereksiz yorumlar yayınlanmaz.

 
Top