Strike of Kings 6 Mayıs - 13 Mayıs Ücretsiz Kahramanlar Hangileri?

Her moba oyununda olduğu gibi Strike of Kings 'de her hafta ücretsiz kahramanları sizlerle buluşturuyor. Genel bir etkinlik olan haftalık ücretsiz kahramanlar, o kahramanlara sahip olmasanız bile 1 hafta boyunca onlarla oynamanızı, denemenizi sağlıyor.

Strike of Kings bu haftaki ücretsiz kahramanlarını açıkladı. 6 Mayıs 2017 de aşağıdaki kahramanlarla ücretsiz oynayabilirsiniz.

"Haftalık değişen ve Ücretsiz oynanabilen hero rotasyonunda bu hafta: Butterfly, Violet, Diao Chan, Toro, Azzen'ka ve Ormarr!"

Butterfly sık sık ücretsiz kahraman olarak veriliyor, oyunun en sevilen suikastçilerinden birisi. Mükemmel bir nihai yeteneğe sahiptir.
Violet okçu denince akla gelen en önemli kahramanlardan biri, yüksek kritik özelliği ile dikkat çekiyor. En çok kazanan okçuların başında geliyor.
Diao Chan buzla ilgilenen kitle kontolu olan ve kullanımı oldukça zor bir kahraman, ama grupla oldukça etkili olabilir.
Toro, bir tank mı arıyorsunuz? O halde Toro'yu görmezden gelmeyin. Yetenekleri sayesinde durdurulamaz hale geliyor.
Azzenka kumların efendisi, en iyi ve korkulan büyücülerden birisidir. Kitle kontrol ustasıdır. Nihai yeteneğine yakalandığınız zaman yaşamayı unutun.
Ormar, savaşçılar arasında en gıcık tiptir. O kadar çok sersemletmesi var ki kimse bulaşmak istemez. Her vuruşunun sersemletme etkisi ihtimali olduğundan kolay kolay savaşa giremezsiniz.

Bu değerli kahramanlardan sizde olmayan varsa deneme fırsatını kaçırmayın isterim. Strike of Kings haberleriyle karşınızda olacağım. Takipte kalın.

Yorum Gönder

0 Yorumlar