Mobile Legends Bang Bang Lag Problemi Şikayetleri İle İlgili Bir Mektup Yayınladı

Sevilen moba oyunlarından birisi olan Mobile Legends'da son zamanlarda bir çok kişi lag problemi yüzünden şikayette bulunuyor her paylaşımda bunu dile getiriyordu. Artık teknik ekip de bunalmış olacak ki arka planda çalışanların hiç durmadığını, sorunları çözdüğünü tüm oyunculara duyurmak için bir mektup yayınlandı. Bu mektubu görselde bulabilirsiniz.

Bir çok mobil oyunda olduğu gibi online olarak bizim gibi rakiplerle oynanan oyunlarda bağlantı kalitesi oldukça önemli. Ama karşımıza gecikmeler donmalar kasıntılar çıkabiliyor. Rakibimizde bu yokken bizde olunca elbette oynanışa çomak sokuluyor. Oyuncuların canı sıkılıyor. Aklımda kalan bir husus, Mobile Legends'a canlı yayın özelliği geldiğinden bu yana lag, gecikme, yüksek ms gibi sorunların yaşadığı şikayetleriydi. Ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemem.

Mektup hakkında konuşalım. Oyunculara hitaben yazılmış bu mektup bazı durumlarda lag probleminin olabileceği ve sorunun hızlıca çözüme kavuşturulacağı söyleniyor. Ayrıca yapılan şikayetlerin hepsinin okunduğu ve teknik ekbi üzdüğü de belirtilmiş. Bunun yanında lag operatörden kaynaklanıyor ise şirketin bir çok gsm operatörü ile iletişimde olduğu sorunun çözümü için ortak çalışabildikleri de belirtilmiş. Sorun oyundan kaynaklandığı tespit edilirse yeni sunucuların eklendiği de belirtilmiş. Siz okuyup değerlendirin.

En önemli hususu sona bıraktım. Temmuzda yapılacak güncelleme ile lag probleminin ortadan kalkacağı söyleniyor. Ne kadar doğru bilemiyorum.


Yorum Gönder

1 Yorumlar

  1. Herolar neden türkiye ye geç geliyo ve ne kadar geç kalıyo gelmesi

    YanıtlaSil

Lütfen saygı çerçevesinde yorumlar yapalım. Ayrıca gereksiz yorumlar yayınlanmaz.