Mobile Legends 90. Sürüm İle Gelecek Orman Değişikliği

Mobile Legends Bang Bang mobil moba oyununa 90. sürümle birlikte çok fazla değişiklikler geliyor. Oyundan haberler geldikçe sizlerle paylaşmak istiyoruz. Sanırım 90. sürüm güncellemesi efsane olacak. Bu yazıda gelecek güncelleme ile birlikte orman değişikliğinden kısaca bahsedelim.

90. sürüm güncellemesiyle birlikte oyuna orman öğreticisi eklenecek. Oyunda zaten bir öğretici bulunuyor. İlk oyuna başlayanlar bundan geçiyor lakin orman ile ilgili pek detay verilmiyor. Yapılan paylaşımda ayrıca ormanın önemine dikkat çekiliyor.

Mobile Legends #Orman Orman yaratıklarından elde edilen bonusların savaş alanındaki etkisi... Ayrıca Savaşçı, Nişancı ve Suikastçı kahraman ile oynayan arkadaşlar lütfen savaşa başlar başlamaz 250 altınlık orman teçhizatını alın. Bu gelişiminizi hızlandıracaktır. Bu eşyanın faydası çok, zararı yok ;) Not: Öğretici 90. sürümde aktif olacaktır
Orman eşyalarıyla ilgili detaylı bilgi veren neyi neye karşı ne zaman kullanmanız gerektiğini gösteren detaylı bir eğitim kısmı güncellemeyle birlikte Mobile Legends Bang Bang mobil moba oyununa eklenecek.

Mobil oyun takipçileri bizden ayrılmayın. En güncel haberler ve duyurularla karşınızda olacağım.

Yorum Gönder

0 Yorumlar