0

Daha önce haberini yaptığım ve ön kayıtta olan Iron Blade isimli oyun yayınlandı. Gameloft'un For Honor benzeri oyunu mobil platformlara çıktı. Elbette 1.90 GB olan oyunu indirip oynadım. Yakın zaman içinde videosunu kaydedip Youtube kanalımda paylaşacağım.

Dediğim gibi Iron Blade bir rol yapma oyunu ve kontrolleri inanılmaz kolaylaştırmışlar. Şöyle ki oyunda yönlendirme butonları yok. Karakter rakibe otomatik gidiyor. Yaklaştığı zaman duruyor. Ekranın sağında ve solunda görünmez saldırı butonları var. İstediğiniz yere basın, sol kısma basarsanız kalkan savunması ya da saldırısı yaparken sağ tarafa basarsanız uzaktayken ok saldırısı yakındayken kılıç saldırısı yapıyor.

Ayrıca özel yetenekler bulunuyor. Bunlar sanal buton şeklinde ekranda görünüyor. Enerji ile kullanılıyor. Vuruşlar, yetenkler oldukça iyi şekilde yapılmış. Vurduğunuzu hissedebiliyorsunuz. Fatality dedikleri son bitiriş ve kan öğeleri de oldukça abartılmış bir oyun.

Iron Blade Gameloft'un ücretsiz rol yapma oyunu. Kendine göre güzel bir hikayesi var. Tapınak şovalyelerinin üzerine oynanan oyunları bertaraf etmek isteyen biri hakkında geçiyor. Konuyu mübarek ramazanda sevmeye bilirsiniz.

Iron Blade hakkında ilk bakış videosu yakın zaman içinde Youtube.çok/rocknrogue kanalımda olacak. Takipte kalın mobil oyun video ve haberleri kaçırmayın.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.gameloft.android.ANMP.GloftHFHM

Yorum Gönder

Lütfen saygı çerçevesinde yorumlar yapalım. Ayrıca gereksiz yorumlar yayınlanmaz.

 
Top