Haftanın Google Play İndirimi/ Casuality Bulmaca

Bu yazıda büyük bir indirime giren Casuality isimli oyundan bahsedeceğim. İlk önce indirim bilgisini vereyim. Oyun Google Play'de bir hafta boyunca 9.29 TL yerine 20 Kuruşa satılacak. Bulmaca sevenler kaçırmasın.

Casuality tam bir bulmaca oyunu ama inanılmaz zorlukları bulunuyor. En kolay seviyelerde bir platform üzerinde bir herif var. Astronot. Bunu platform üzerinde doğru noktaya ulaştırmak zorundasınız. Yolunuz üzerinde de oldukça zorlu engeller var. Kapalı yol, boşluklar, platformun altından sizi gıdıklayan ahtapot kolları sizin çıkışa gitmenizi engellemek istiyor. Sizde doğru yolu bulmak için platformda yer alan ve astronota yön veren okları kullanmalısınız.

Casuality mobil bulmaca oyununda en dikkat çekici özellik hata yapıldığında zamanın geri alınması ve baştan denenebilmesi. Ayrıca geçmişteki haraketleriniz de oyuna yansitilip hatalarımız ya da doğrularınız size gösteriliyor. Bu sayede çözmeniz kolaylaşıyor. Casuality bulmaca oyununda 60 farklı seviye bulunuyor. 13 farklı başarım ise kazanmak için bizi bekliyor.

Bulmaca oyunu severler, Casuality Android bulmaca oyunu 6 Hazirana kadar 20 Kuruş fiyatıyla satılacak. Almak için tam zamanı. Bağlantı aşağıda.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lojugames.android.Causality

Yorum Gönder

0 Yorumlar