Clash Royale Mücadeleler Nasıl Kazanılır?

Clashroyalearena sitesi bir rehber paylaştı. Kendilerince mücadele.sekmesindeki etkinliklerin nasıl kazanilacagi ile ilgili yorumlar yapmış. Ben de sizler için kısaca derlemek istedim ama yazılanlar yakın zaman önce gerçekleşen Yarasalar kartı etkinliği ile ilgili. Yine de bütün mücadeleler için bu Rehberden faydalanmak mümkün.

1. Sitede verilen ilk tavsiye kazanacak seçimler yapmanız bildiğiniz gibi mücadelelerin çoğu sıralı seçim ile kartınızı seçerek oynamanız yönünde Bu açıdan baktığınızda kartlarınızın yarısını Siz seçiyorsunuz ve seçerken de dikkat etmemiz gerekiyor kartlar arasında en çok kazanan deste paylaşılmış bu Testinin içinde ise dev domuz Binici fıçı mezarlık bulunuyor.

2. Verilen ikinci tavsiye ise kendi elinizi iyi kurmak dışında rakibinizin elini olabildiğince kötü yapmak olmuş bildiğiniz gibi sizden 2 kaç seçmenizi istiyor bir tane Seçtiğiniz kart size gelirken seçmediniz sıra kime gidiyor bu şekilde rakibinizin zorlanacağı kart seçimleri yapabilirsiniz.

Hemen altta verdiğim bağlantıda sitenin diğer önerilerine göz atabilirsiniz gerçekten kazanmanıza fayda sağlayacak öneriler olduğunu söyleyebilirim

http://clashroyalearena.com/news/bats-draft-challenge

Yorum Gönder

0 Yorumlar