Clash of Clans Tshirt Tasarım Yarışması

Clash of Clans'dan ilginç ve bol ödüllü bir yarışma duyurusu yapıldı. Clash of Clans'a ait Tshirt tasarlayanlar mükemmel ödüller kazanıyor. Detaylara geçmeden önce ödüllerden bahsedeyim.

1. 3500$
2. 3000$
3. 2500$

Ayrıca kazananlar kendi Tshirt tasarımının uygulandığı tshirt kazanacaklar. Bunun yanında pekka altın kaplama küçük bir heykel hediye alacaklar. Bunun yanında tasarımları Clash of Clans mağazasında satılacak.

Oylama yapılacak ve kazananlar o şekilde belirlenecek. Tarihler şu şekilde;

Clash of Clans tshirt tasarım yarışması katılımları 1 Haziran'a başladı. 29 Haziranda katılımlar son buluyor. 30 Haziranda oylama başlıyor. 14 Temmuzda oylama bitiyor. 21 Temmuzda kazananlar açıklanıyor.

Basitçe kuralları açıklayalım;
Su an aktif şekilde kullanılan oyunda olan Clash of Clans askerler bina ve diğer şeyleri kullanabilirsiniz. Oyunda ve gerçek olması gerekiyor. Gelecekte gelmesi planlanan bina ya da askerler konsept tasarımlar kullanılmayacak. Ayrıca Clash of Clans logosu tasarımlarda kullanılmayacak.

https://www.designbyhumans.com/clash-of-clans/

Yukarıdaki bağlantıdan katılım yapabilir başka detay varsa öğrenebilirsiniz. Diğer haberler için, mobil oyun haberleri için bizi takip etmeye devam edin.

Yorum Gönder

0 Yorumlar