Clash of Clans Denge Güncellemesi Yakında Yayınlanacak

Haziran ayı içerisinde Clash of Clans oyununa bir denge güncellemesi gelecek. Bu güncelleme notlarını sizlerle Türkçe aktarmaya çalışacağım. Ülkemizde de oldukça fazla oyuncuya sahip Clash of Clans ile ilgili haberler için bizi takip etmeye devam edin.

Clash of Clans savunmaya gelecek güncelleme
1. Top ve okçu kulesi seviyesi merkez bina 11 iken 15 seviyeye çıkıyor. Ayrıca 9 ile 14 seviye arasındaki maliyet ve yapım zamanı düşürülüyor.
2. Cehennem kulesi 5 seviye yükseltilebilir. Ayrıca 2 ile 4 arasındaki yapım süresi ve maliyeti düşürülüyor. Ayrıca 4. Seviyedeki çoklu hasar arttırılıyor. Ayrıca tekli hedef modunda da değişiklikler bulunuyor.

Clash of Clans saldırıya gelecek güncelleme
1. Pekka seviye 6. Pekka'nın geliştirme ve üretme maliyetleri bütün seviyeler için düştü.
2. Büyücü seviye 8. Büyücünün 6 ile 7 arası geliştirme süresi ve maliyeti düşürüldü.
3. Şifacının seviyesi merkez bina 11 için 5'e çıkıyor.
4. Madenci seviye 5. Madencinin bütün seviyeleri için üretim zamanı ve maliyeti düşürüldü. Artık 3 seviye madenci gelistirmek için 11 seviye merkez binasına değil 10 seviye merkez binaya ihtiyacınız bulunuyor. Bunun yanında madenci 2 ile 5 arası 'daki seviyelerde vuruş hasarı arttırıldı.
5. Duvar yıkanlar seviye 7 de. Ayrıca bütün seviyeler için geliştirme zamanı ve maliyeti düşürüldü.
6. Ejderha seviye 4 ve 6 arasındaki vuruş hasarı arttırıldı.
7. Domuz binici seviye 6 ile 7 arasındaki vuruş hasarı arttırıldı.

Aktarabileceğim son güncelleme detayı ise ikinci köye canlı izle.özelliği gelecek olması. Bütün bu Clash of Clans güncellemeleri haziran ayı içerisinde gelecek. Bakalım güncelleme ile ilgili daha ne öğrenebileceğiz.

Yorum Gönder

0 Yorumlar