Yeni RPG İronblade Yakında Geliyor/ Gameloft

Gameloft inanilmaz grafiklere ve 'For Honor' benzeri Oynanışa sahip İronblade isimli oyunu için ön kayıt başlattı. Oyunun önceden kaydedilmiş görüntüleri internette mevcut. Oyun daha çıkmadı ama bu haberle birlikte sabırsızlıkla bekleyeceğinizden eminim.

İronblade'in internet sitesinde Oynanış ile ilgili pek bir bilgi yok. Youtube üzerinden izlediğim bir kaç videoya bakınca herhangi bir navigasyon tuşu göremedim yani karakter düşmanlarına otomatik olarak yaklaşıyor. Daha sonra yetenkleriyle saldırıyor.

Grafiklere baktığınız zaman inanilmaz detaylar var. Kan detayı kılıç detayı ve silah sesleri sizleri etkileyecek. Savunma ve saldırı detayları oldukça etkileyici diyebilirim.

İronblade fantastik rpg oyunu için ön kayıt sürüyor, ne zaman çıkacağı belli değil. Gameloft ön kayıt yaptıranlara ve oyunu diğerleriyle paylaşanlara inanilmaz hediyeler de verecek. Bana kalırsa ilk önce videolara bakın, oynayıp oynamayacağınıza karar verin. Eğer oynarsanız ön kayıt yaptırıp hediyelerinizi mutlaka alın.

Yorum Gönder

0 Yorumlar