Yeni RPG / Battle Breakers Free Epic RPG

Ön kayıtta olan yeni bir oyundan daha bahsedeyim. İlginizi çekerse kayıt olun ki şimdiden kayıt olanlara yayınlandığı zaman Fark Beastmen isimli kahramanı veriyor. Sadece on kayıda özel olduğu söyleniyor.

Battle Breakers Free Epic RPG ismi de ilginçmiş eminim değişecektir, bir rpg ve kahraman toplayip geliştirip takım kurup düşmanları yenmek üzerine kurulu. Oyun yayınlanmadığı için çok fazla detay bilemiyoruz lakin videosundan anlaşıldığı kadarıyla kahramanlarımız ekranın alt kısmında kart olarak duruyor ve dokunuldugunda yeteneklerini kullanıyor.

Battle Breakers Free Epic RPG oyununda hikaye de şu şekilde çizilmiş. Huzur dolu dünyaya uzaylı istilası oluyor ve dünyanın her yeri uzaylılar tarafından ele geçiriliyor. Özellikle dünyanın can damarı bir kristali korumanız gerekiyor. Takımınızı toplayıp uzaylı yaratıkları durdurun.

Peki Battle Breakers Free Epic RPG oyununda kahraman çeşitliliği nedir? Açıklamaya göre ninjalardan büyücülere dinazorlardan robotlara bir sürü kahraman çeşitliliği mevcut. Ayrıca yardımcı olarak pet de savaşa dahil olup hasarınızı arttırıyor.

Battle Breakers Free Epic RPG oyunu hakkında detaylı bilgi ve on kayıt için verdiğim li ki ziyaret edin. Mobil Oyun Haberleri için sosyal medyadan bizi takip edin. Bir sonraki haberde görüşürüz. :)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chairentertainment.BattleBreakers

Yorum Gönder

0 Yorumlar