0

Blizzard'ın internet sitesinde yayınladığı bir iş ilanı dikkatleri bu başarılı şirkete çekti. Blizzard mobil oyun konusunda uzman birini arıyor. Zaten Blizzard'ın mobil oyun geliştireceğini biliyorduk ama Warcraft üzerine bir oyun olacağını tahmin edemezdik.

İş ilanının detaylarına bakıldığı zaman yeni çıkacak bir mobil oyun olacağı ve bunun Warcraft temalı olacağı resmen açıklanmasa da belirtiliyor. Blizzard ilanında Mobil Oyun geliştirilecek galibinin yaninda bir de Warcraft'a aşina FX sanatcisi aradığını, bu tür fantastik dünyaya hakim birini aradığını belirtmiş.

Açık konuşmak gerekirse Blizzard'ın piyasaya cikipta tutmamış bir oyunu yok. Bu da tutar diyoruz. Güzel ve profesyonel işler ortaya koydukları kesin. Sizler gibi yeni mobil oyun konusunda bizler de meraklıyız. Uzun zamandır herkesin en azından Warcraft severlerin kafasını kurcalayan WoW'un mobil versiyonu olur mu soruları benim de kafamda tepişiyor. Bir çok rol oyununun Mobilde gayet başarılı olduğu kesin. Neden World of Warcraft olmasın.

Yorum Gönder

Lütfen saygı çerçevesinde yorumlar yapalım. Ayrıca gereksiz yorumlar yayınlanmaz.

 
Top