Vikings War Of Clans Strateji Oyunundan Birliklerin Birbirlerine Karşı Üstünlüğü Tablosu

Mobil platformda ilgi çekici bir strateji oyunu olan Vikings War Of Clans oyunu Facebook sayfasında gerçekten yararlı olabilecek bir görsel paylaştı. Bu görselde hangi asker hangi askere karşı üstündür nasıl bir strateji izlemelisiniz ondan bahsediliyor.

Bildiğiniz gibi bu oyunlarda bir yere saldırmadan önce casus atar ve içerde ne var ne yok görmek isteriz. Gördükten sonra da ona göre bir strateji yapar ve saldıracağımız askerleri seçeriz. İşte benim de bu yazıya ekleyeceğim görsel sayesinde hangi birliğe hangi birlikle saldırmanız gerektiği basit bir şekilde açıklanıyor.

Örnek verecek olursak atlı birliklerle okçu birliklerle saldırdığınız zaman %50 daha avantajlı oluyorsunuz. Ama elbette dikkat edin, eğer saldırdığınız yerde melee dediğimiz yakın dövüş savaşçılar bulunuyorsa onlarda sizin atlılarınıza karşı %50 daha avantajlı oluyor. Bu durumda birlik sayısına göre yakın dövüş savaşçılara karşı uygun sayıda mancınık bulundurmanız gerekiyor.

İşte bu şekilde kombinasyonla daha başarılı saldırılar yapabilirsiniz. İşte o paylaşım ve görsel.

"Have you just stepped onto the path of the fearless Viking and now you don’t know which troop type to train first?

Check out the diagram displaying the correlation of all troop types that exist in the game and their advantages and disadvantages. This will allow you to develop effective tactics and emerge victorious from any battle!

Like and share this useful information with your clansmen!

#VikingsWarOfClans #Vikings"

Yorum Gönder

0 Yorumlar