Vikings War Of Clans Kralliklar Savaşı En İyi Klanlar

Vikings War Of Clans oyununun son krallık savaşında en iyi olanlar belli oldu. Bildiğiniz gibi Vikings War Of Clans da savaş dur durak bilmiyor. Bu strateji mobil oyunun Facebook Sayfasında duyurulan en iyi klanlarin gorselini paylaşalım. Sizin klaniniz sıralamaya girdi mi? En İyi 10 klan;Paylaşım su şekilde;

For the glory of Odin and our Kingdoms! While the enemies are licking their wounds and counting the losses, we sing songs of victory and praise our gods!

Like and share with your friends if your Kingdom is in the top.

‪#KingdomsBattleRevenge‬ ‪#Ranks‬ ‪#TOP10‬ ‪#VikingsWarOfClans‬ ‪#Vikings‬

Birde başka bir haber, Krallıklar savaşının hemen ardından klanlar savaşı başlıyor. Dediğim gibi Vikings War Of Clans oyununda savaş hiç bitmiyor. İste onun duyurusu,

Freedom-loving Vikings!

Your lands are in danger: the Clans Battle will soon break out like a deadly, raging storm, and the flames of everlasting enmity will blaze like never before.

– The Competition will take place from 16.05.17 at 00:01 to 17.05.17 at 23:59 (UTC+0)
– The Clans Battle will take place in Kingdoms that were created more than 30 days ago
– Clans that have more than 5,000,000 Influence will participate in this Competition
– Clans formed before the Competition appears in the Events window will be able to fight in the Battle

Like if you are eager to release your rage in battle and repost if you achieved victory in the previous global Competition!

#ClansBattle #VikingsWarOfClans

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1448326625188070&substory_index=0&id=894366520584086

Peki bu savaş neden hiç bitmiyor? Bunun en önemli sebebi insanları altın almaya zorlamak. Kimse kusura bakmasın, haberini yapıyorum ama uyarmak zorundayım. Kimse bu kadar kısa sürede asker basamaz, bütün savaşlara girmek için hızlıca asker basmanız lazım. Bunun yolu da Vikings War Of Clans da altın harcamaktan geçiyor. Elbette savaşa katılmak zorunda değilsiniz ama o zamanda korunmak zorundasınız. Kalkan almak için altın harcamak durumundasınız.

Benim söyleyeceklerim bu kadar, kararı siz verin. Ha bu arada benzer bütün oyunlar aynı durumda.

Yorum Gönder

0 Yorumlar